Jak vypadala první dáma Francie v mládí

Nedávno byly zveřejněny fotografie z rodinného archivu Brigitte Macronové. Fotografie ženy v různých letech jejího života způsobily příval různých komentářů.

První dáma Francie je pod drobnohledem novinářů. Je chytrá, elegantní a plně má pověstné francouzské kouzlo. Věkový rozdíl mezi ní a Emmanuelem Macronem je 24 let.

Žena pochází z bohaté rodiny. Energická, milující svobodu, studovala dobře a milovala život. V 21 letech se stala manželkou stejného představitele zlaté mládeže města. Louis Auzière brzy se stal ředitelem banky, a Brigitte porodila tři děti. Během rodičovské dovolené plně zažila, jaké to je být ženou v domácnosti. Ale madam Auzière chtěla mnohem víc.

První dáma Francie v mládí / Zdroj: lemurov.net

Rodina se přestěhovala na předměstí Štrasburku. Ale na počátku 90. let se vrátila do svého rodného města Amiens. Brigitte pracovala v prestižním lyceu La Providence jako učitelka francouzštiny a vedoucí školního divadla.

Budoucí prezident studoval ve stejné třídě s její nejstarší dcerou a navštěvoval školní divadlo.

První dáma Francie v mládí / Zdroj: lemurov.net

Talentovaný a rozvážný chlapec rád studoval, jeho oblíbeným předmětem byla literatura. Trávili spolu mnoho času. Moderní a demokratická učitelka byla mezi studenty oblíbená.

Chlapec jí recitoval svou poezii a dokonce napsal román. Brigitte nemohla odolat romantickým pocitům Emmanuela.

Brigitte a Emmanuel / Zdroj: lemurov.net

Vypukl skandál, když se jeho rodiče dozvěděli, že předmětem vášně není spolužačka chlapce, ale její matka.

Emmanuel byl poslán studovat do hlavního města. Ale jejich vztah nebyl ukončen. Žili rok v odloučení. Brigitte ho navštěvovala v Paříži.

První dáma Francie v mládí / Zdroj: lemurov.net

Bylo to šťastné období rozkvětu jejich lásky, ale těžké pro Brigitte a rodiče Emmanuela. Do té doby veřejnost konečně odsoudila jejich lásku.

Madam Auzière měla se svým manželem a dětmi obtížné vysvětlení. Pouze o 11 let později se rozvedla.

Vzali se, když jí bylo 54 a jemu bylo 30. Získal vynikající vzdělání a ona se stala jeho oporou. Neobvyklý pár se stal terčem drbů znovu, když se Macron oznámil prezidentské ambice.

Brigitte a Emmanuel Macronovi / Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: JAK VYPADALI TRUMP, MERKELOVÁ, MACRON A BIDEN V 90. LETECH

PŘIPOMÍNÁME: MĚLA 10 HRADŮ A VÍCE TITULŮ NEŽ KRÁLOVNA: V MLÁDÍ NÁDHERNÁ KRÁSKA VÉVODKYNĚ ALBA

Share