Jak se herci filmu Stmívání změnili po 12 letech

Je těžké tomu uvěřit, ale od uvedení prvního filmu ságy Stmívání uplynulo 12 let. Je velmi zajímavé, jak se herci změnili.

Kristen Stewartová jako Bella

Kristen Stewartová / Zdroj: just4fun.su

Postava dívky, do které se upír zamiluje, se stala osudnou pro herečku. Kristen se probudila slavná. I přes tuto okolnost byli někteří diváci podrážděni věčně smutnou tváří hrdinky a jejími ústy, která se nikdy nezavírala. Po tolika letech nezůstalo z něžné Belly v Kristen nic. Krátce si nechala ostříhat vlasy a miluje křiklavé líčení.

Robert Pattison jako Edward

Robert Pattison / Zdroj: just4fun.su

Pattison samozřejmě není hercem jedné role. Po Stmívání byl velmi žádaný, zahrál si v mnoha filmech se slavnými kolegy. Romantický obraz mladého upíra však s mužem zůstal navždy. Pattinson se téměř nezměnil. Když se na něj dnes podíváte, vidíte před sebou Edwarda Cullena.

Taylor Lautner jako Jackob

Taylor Lautner / Zdroj: just4fun.su

Taylor v sáze měl vynikající atletickou postavu a často se objevoval s holým trupem. Z bývalé fit postavy dnes nezůstalo nic. Když herec před 7 lety hrál v novém projektě, snímky překvapily fanoušky, protože se Lautner změnil k horšímu. V posledních letech Taylor zhubl, ale nevrátil se do svého předchozího vzhledu.

Taylor Lautner / Zdroj: just4fun.su

Ashley Greene jako Alice

Ashley Greene / Zdroj: just4fun.su

Zdá se, že herečka oklamala čas. Nestárne, ale naopak se stává krásnější. Ashley dnes vypadá skvěle, má nádherné oči a ostříží pohled. To už není mladá dívka, ale neuvěřitelná kráska a svůdnice.

Ashley Greene / Zdroj: just4fun.su

Kellan Lutz jako Emmett

Kellan Lutz / Zdroj: just4fun.su

Mladý a pohledný upír s atletickou postavou, dnes nevypadá jako jeho postava. Lutz nechal si narůst vousy, jeho tvář je ozdobena vráskami, které herci dodaly věk. Po mladém odvážlivci nezůstala ani stopa.

Kellan Lutz / Zdroj: just4fun.su

Peter Facinelli jako Carlisle

Peter Facinelli / Zdroj: just4fun.su

Starší Cullen je skutečný fešák. Ve filmu se dokázal perfektně uchovat po celá desetiletí a nezměnil se navenek. V životě je Facinelli stále atraktivní, ale věk je patrný jak na obličeji, tak na postavě.

Peter Facinelli / Zdroj: just4fun.su

Billy Burke jako Charlie, otec Belly

Billy Burke / Zdroj: just4fun.su

Charlie ve filmu nosí stejné oblečení a je spokojený se svým vzhledem. V životě je Burke jiný. Módní look je pro něj důležitý, dává přednost oblekům před košili s džíny.

Mackenzie Foy jako Renesmee

Mackenzie Foy / Zdroj: just4fun.su

Dnes je herečce pouhých 20 let. Ve filmu hraje neobvyklou dívku, dceru upíra a člověka. V průběhu let dosáhla herečka významného úspěchu ve své filmové kariéře. Jednou z jejích významných rolí byla ve filmu Louskáček a čtyři říše.

Mackenzie Foy / Zdroj: just4fun.su

Michael Sheen jako Aro

Michael Sheen / Zdroj: just4fun.su

Herec si zahrál extravagantního a bezohledného upíra. Jeho vedlejší postava byla velmi nezapomenutelná. Dnes je Michaelovi 52 let a stále vypadá skvěle.

PSALI JSME: JAK DNES VYPADAJÍ HERCI LEGENDÁRNÍHO TELEVIZNÍHO SERIÁLU „BEVERLY HILLS 90210“

PŘIPOMÍNÁME: POPULÁRNÍ HERCI, KTEŘÍ ODMÍTLI PENÍZE ZA ROLE VE SLAVNÝCH FILMECH

Share