V roce 2016 se manželům narodila paterčata: Muž opustil rodinu, když bylo dětem pouhých šest měsíců

Tyto děti jsou jediná ukrajinská paterčata. Jejich rodiče se připravovali na narození druhého dítěte, proto výsledky ultrazvukového vyšetření je šokovaly.

Podle statistik je šance na narození paterčat 1 ku 85 milionům.

Paterčata / Zdroj: lemurov.net

Nastávající matce bylo v té době 37 let, lékaři navrhli provést redukci (snížení počtu) embryí. Podle studií s vícečetným těhotenstvím se zvyšuje riziko vzniku různých patologií u dětí. Tělo matky je také vystaveno obrovskému stresu.

Oksana odmítla dodržovat doporučení lékařů. Žena nebyla připravena vybrat, kterému z dětí nechat život. Sergej, budoucí otec rodiny, byl však pragmatičtější. V rodině začaly hádky.

Paterčata / Zdroj: lemurov.net

Pět dětí se narodily bez patologií. Nejmenší vážilo pouze 1,2 kg a největší vážilo téměř 2 kg. Jejich narození bylo událostí pro jejich rodné město.

Starosta města dal šťastným rodičům pětipokojový byt. V porodnici dostávala žena maximální pomoc od profesionálních mediků. Po návratu domů však mohla počítat jen s matkou a manželem.

Paterčata / Zdroj: lemurov.net

Otcovství Sergeje rychle vyčerpalo. Pět dětí vyžadovaly nepřetržitou pozornost. Pár měl ještě starší 3letou dceru. O několik měsíců později muž opustil rodinu. Miminkům bylo pouhých šest měsíců. Kromě toho manžel finančně nepomáhal.

Paterčata / Zdroj: lemurov.net

Žena zůstala sama s obtížemi. Velká rodina žila na přídavky na děti. Pomoc přišla od nelhostejných lidí. Na podporu jedinečné rodiny byl vytvořen speciální fond, kde každý, kdo chtěl, mohl pomoci. Také stát jí daroval mikrobus.

Paterčata / Zdroj: lemurov.net

Dnes Oksana aktivně rozvíjí svůj blog na Instagramu a spolupracuje se společnostmi a značkami při propagaci jejich podnikání.

Paterčatům je nyní 5 let. Jejich narození bylo zázrakem. Žena dokázala odolat kritické situaci a dokázala ji dokonce otočit ve svůj prospěch.

Paterčata / Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: 65LETÁ ŽENA PORODILA V ROCE 2015 ČTYŘČATA. JAK ŽIJE RODINA PO 6 LETECH

PŘIPOMÍNÁME: PORODIT PĚT DĚTÍ NAJEDNOU BYLO OBROVSKÉ RIZIKO, ALE MATKA TO ZVLÁDLA: JAK VYPADAJÍ PATERČATA TEĎ

Share