Jak vypadají vnuci Josefa Abrháma a Libuše Šafránkové: už čtyři roky točí filmy, i když je jim teprve 14 a 12 let

Josef Abrhám se svou ženou Libuší Šafránkovou sice mají jednoho syna Josefa, ale jejich rodinu rozhodně nelze označit za malou. Jejich vnuci Josef a Antonín už točí vlastní hrané a animované filmy. Přitom je jim teprve 14 a 12 let. Píše o tom web Super.cz.

Josef a Antonín patrně zdědili po prarodičích i po rodičích touhu po umělecké tvorbě. Podle staršího bratra začali asi před čtyřmi lety.

Josef Abrhám / Zdroj: youtube.com

Josef tak v show 7 pádů Honzy Dědka vyprávěl, že spolu s bratrem píšou, on také plní funkci režiséra a jeho bratr Antonín to prezentuje. Jejich producenty jsou jejich rodiče.

Libuše Šafránková / Zdroj: youtube.com

Bratři ale nenatáčejí jen filmy, v minulosti se také snažili natočit reklamu. Snažili se přizvat ke spolupráci některé herce a herečky.

Bratři zveřejnili video na YouTube, ale nikdo se o jejich nabídku nezajímal. Byli tím překvapeni.

Josef (vlevo) a Antonín (vpravo) Abrhámovi / Zdroj: TV Prima

Ze dvou bratrů má blíže k herectví mladší Antonín. Domnívá se, že i kdyby měl nějaký talent, mohl ho zdědit po prarodičích. Zatím ale neví, zda bude kráčet ve šlépějích své rodiny.

PSALI JSME: NESTANDARDNÍ MILOSTNÝ PŘÍBĚH: JAK ŽIJÍ SPOLU AMERIČANKA A RUS

PŘIPOMÍNÁME: MAJITELÉ SI MYSLELI, ŽE MAJÍ DOMA OBYČEJNOU SOCHU. JEJÍ TAJEMSTVÍ VYVOLALO OTÁZKU: JAK NĚKDO MOHL JI POVAŽOVAT ZA HARAMPÁDÍ

Share