Nestandardní milostný příběh: Jak žijí spolu Američanka a Rus

Neobvyklý pár z USA upoutal pozornost uživatelů. Američanka Victoria Roland a Rus Fedor Shirin aktivně vedou sociální sítě, kde mluví o zvláštnostech svých mezinárodních vztahů.

Fedor a Victoria / Zdroj: faktyisovety.com

Jak se ukázalo, pár se seznámil během studia na americké univerzitě a od té doby jsou nerozluční.

Po absolvování školy Fedor Shirin vážně uvažoval o získání vysokoškolského vzdělání v zahraničí. Rodák z Novosibirska se proto rozhodl zamířit do jedné z nejslibnějších zemí světa Ameriky.

Mladý muž dobře znal angličtinu a byl ochoten tvrdě pracovat kvůli dobrým známkám. Všechny jeho myšlenky se proto byly soustředěné na studium. O tom, že by v USA mohl potkat lásku celého svého života, chlapec ani neuvažoval.

Viktoria Roland si všimla Fedora už v prvních dnech na univerzitě. Dívka okamžitě pochopila, že její spolužák je cizinec. Protože vypadal velmi zmateně a prakticky s nikým nekomunikoval. Studentka se rozhodla pomoci roztomilému chlapci přizpůsobit se novému prostředí.

Brzy se mezi mladými lidmi vytvořily přátelské vztahy. Oběma to ale bylo málo. Takže v určitém okamžiku Victoria požádala Fedora, aby ji naučil hrát na kytaru. To byl skvělý důvod pro častější setkání.

Studenti se tak začali sbližovat a brzy mezi nimi vznikl romantický vztah. Viktoria se pak začala učit rusky jazyk a připravovala se na cestu do rodné zemi svého milovaného.

Američanka se přitom velmi bála, že nebude v Rusku vítána. Fedorova rodina ji však přijala s otevřenou náručí. A celkově Victoria zůstala šíleně spokojená s cestou do vzdálené země.

V roce 2020 neobvyklý mladý pár se vzal. Rok předtím Fedor požádal Victorii o ruku a srdce na břehu oceánu. Zamilovaní to ale fanouškům řekli až poté, co se stali manželem a manželkou.

K dnešnímu dni naši hrdinové i nadále žijí v USA a učí se. Je pravděpodobné, že po ukončení studia se pár nebude stěhovat do Ruska. V Americe budou mít větší finanční možnosti.

PSALI JSME: TATÍNKOVA LÁSKA: VIDEO, JAK SE KOCOUR SEZNAMUJE SE SVÝMI KOŤATY, DOBYLO SOCIÁLNÍ SÍŤ

PŘIPOMÍNÁME: MAJITELÉ SI MYSLELI, ŽE MAJÍ DOMA OBYČEJNOU SOCHU. JEJÍ TAJEMSTVÍ VYVOLALO OTÁZKU: JAK NĚKDO MOHL JI POVAŽOVAT ZA HARAMPÁDÍ

Share