Jak se změnila moderátorka Nicol Lenertová po 19 letech po odchodu z TV Nova: během tohoto období vystřídala několik zaměstnání

V letech 1999 až 2002 byla moderátorkou Televizních novin na TV Nova, kde spolu s ní moderoval Karel Voříšek. Jak teď vypadá a co dělá moderátorka a zpěvačka Nicol Lenertová? Píše o tom server Blesk.cz.

Nicol Lenertová a Karel Voříšek / Zdroj: Archiv TV Nova

Poprvé se proslavila v roce 1994, kdy získala titul Miss severní Čechy a postoupila do finále Miss České republiky. Poté se tři roky věnovala modelingu.

V roce 1999 byla partnerkou slavného hokejisty Jaromíra Jágra, ale jejich vztah netrval dlouho.

Nicol Lenertová a Jaromír Jágr / Zdroj: Mazáč a ČTK

Od roku 1997 začala pracovat jako moderátorka na TV Nova, na začátku moderovala Sportovní noviny. Mnozí Češi si ji ale pamatují právě jako moderátorku Televizních novin.

Pracovala tam tři roky, moderovala po boku Karla Voříška. V roce 2002 se rozhodla opustit TV Nova, s Karlem však nadále komunikovali jako kamarádi.

Nicol Lenertová / Zdroj: herminapress.cz

Tehdy odletěla za oceán, kde studovala v USA a Kanadě. Po nějaké době se ale vrátila zpět do Česka. Tehdy prý nechtěla být lidem tolik na očích.

Snažila se vybudovat i pěveckou kariéru s formací NewTrio. V roce 2007 byla jejich skupina nominována na Českého slavíka v kategorii Objev roku. Kromě toho moderovala různé společenské akce.

Nicol Lenertová / Zdroj: profimedia.cz

Poté vyzkoušela různé práce. Například byla mluvčí Středočeského kraje. V roce 2019 uvedla pro server Aha!, že pracuje v oblasti marketingu pro jednu společnost, která vyrábí doplňky stravy.

Ale v roce 2020 se stala mluvčí pojišťovny OZP. Dál tam pracuje a říká, že díky práci v TV Nova získala mezi lidmi důvěru a považuje to za svůj bonus.

Nicol Lenertová / Zdroj: youtube.com

Nicol Lenertová je vdaná, jejím manželem je Jaroslav Kalát a společně vychovávají dva syny Jaroslava a Dominika.

PSALI JSME: VŠECHNOPÁRTY SE VRACÍ NA OBRAZOVKY: KAREL ŠÍP PROZRADIL, CO MU CHYBĚLO A KDY HO DIVÁCI UVIDÍ

PŘIPOMÍNÁME: JIŘINA BOHDALOVÁ BUDE MÍT VLASTNÍ BANKOVKU: BRZY SI NA VELETRHU BUDOU MOCI VŠICHNI ZÁJEMCI KOUPIT NĚKOLIK KUSŮ

Share