Jiřina Bohdalová bude mít vlastní bankovku: brzy si na veletrhu budou moci všichni zájemci koupit několik kusů

Ke svým 90. narozeninám dostane herečka Jiřina Bohdalová vlastní bankovku. Tato bankovka bude jako suvenýrová a bude vytištěn pouze omezený počet kusů. Informuje o tom portál TN.cz.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Jiřina Bohdalová měla jubileum 3. května, tedy před čtyřmi měsíci. Byla vydána speciální nová bankovka, která je pouze suvenýrem a kterou mají všichni zájemci možnost koupit.

Bankovka má nominální hodnotu 0 eur, celkem bylo vyrobeno 5 tisíc kusů, tvůrci uvedli, že šlo o jediné vydání a už více nebude.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Tyto platební prostředky budou vystaveny v pátek 10. září na veletrhu Sběratel v centru PVA Expo Praha v Letňanech od 10:00 v hale č. 6.

Bude to jediné místo, kde je bude možné koupit. Původní cena bude 80 Kč za kus, za pár dní by však jejich cena mohla na trhu pro numizmatiky prudce stoupnout.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: Euro Souvenir

Podle držitele licence Euro Souvenir pro Českou republiku Vladislava Klajbana by cena v aukcích na internetu mohla za pár dní dosáhnout 5 tisíc Kč.

Z těchto důvodů si v pátek 10. září bude moci každý zájemce koupit jen omezené množství bankovek.

Jiřina Bohdalová / Zdroj: youtube.com

Kromě toho budou moci návštěvníci veletrhu využít službu bezplatného zhodnocení svých sbírek, například mincí, bankovek, známek a podobně.

Psali jsme:„Klukům už je třináct a šestnáct, brzy opustí rodné hnízdo“: Jak vypadá a co dělá bývalá moderátorka TV Nova Nikol Lenertová

PSALI JSME: SOŇA PEKOVÁ PROHLÁSILA, ŽE BUDE KANDIDOVAT DO SNĚMOVNY A JE PROTI OPATŘENÍM: ZA JAKÉ POLITICKÉ HNUTÍ BUDE KANDIDOVAT

PŘIPOMÍNÁME: „ŽE SE NESTYDÍTE“ : BARTOŠ BĚHEM DEBATY TVRDĚ ZKRITIZOVAL VLÁDU ZA VYJÁDŘENÍ BABIŠE O ZVLÁDNUTÍ EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE

Share