Jak proběhne poslední rozloučení s Ladislavem Potměšilem: podle jeho manželky se to uskuteční tak, jak to chtěl sám herec

12. července v nemocnici Motol zemřel ve věku 75 let známý herec Ladislav Potměšil, který za svůj život ztvárnil obrovské množství rolí. Příčinou smrti byla rakovina. Jeho rodina řekla, jak proběhne poslední rozloučení. Píše o tom web Super.cz.

Ladislav Potměšil / Zdroj: youtube.com

Vdova po Ladislavu Potměšilovi Jaroslava Brousková řekla pro ČTK, že poslední rozloučení s hercem se uskuteční v rodinném kruhu. Vysvětlila, že to tak chtěl sám herec.

Mnoho známých osobností nyní truchlí nad smrtí slavného herce. Určitě by se s ním také rádi rozloučili, nicméně nevědí, zda takovou možnost budou mít.

Ladislav Potměšil a Jaroslava Brousková / Zdroj: Profimedia.cz

Herečka Eva Čížkovská vzpomíná, že Ladislav Potměšil byl skvělý člověk. Podle svých slov ji podporoval, když právě začínala svou kariéru.

Hráli spolu například ve filmu Discopříběh 2 a také v seriálech Ordinace v růžové zahradě a Hospoda.

Ladislav Potměšil / Zdroj: youtube.com

„Byl strašně vtipný, usměvavý jako sluníčko, výborný chlapík,“ řekla herečka Simona Postlerová. Byla velmi smutná, když se dozvěděla o jeho smrti, i když věděla, že je nemocný.

PSALI JSME: DANIELA ŠINKOROVÁ SE ROZHODLA PROMLUVIT O SVÉM MANŽELOVI, KTERÝ BOJOVAL O ŽIVOT: „ZŮSTALA JSEM S NÍM SAMA“

PŘIPOMÍNÁME: „PROSTĚ JSEM CHTĚLA NEBEJT“: EVA HOLUBOVÁ PROMLUVILA O SVÝCH DEPRESÍCH. ZNÁMÁ HEREČKA ŘEKLA O DOBĚ, KDY BYLA NA DNĚ

Share