Jak mu teď věřit? Našla jsem peníze, které manžel ode mě schoval, a ta částka je opravdu velká

Můj manžel nikdy nebyl anděl. A já věděla, koho jsem si vzala. V mládí měl tolik holek, že ani prsty na rukou a nohou nestačily spočítat. Byla jsem jednou z nich. Ale nikdy mě to nepřekvapovalo, jsou to muži a žijí podle svých zvířecích instinktů.

Žena / Zdroj: abrozzi.com

Když mi bylo 25 let, potkali jsme se znovu. Tak se náš vztah začal vyvíjet a pak jsme se vzali. Manžel mě ujišťoval, že se konečně uklidnil a chce rodinu a děti. A já mu věřila, porodila dvě děti. A všechno šlo normálním tempem: život, rodina, děti.

Muž / Zdroj: abrozzi.com

Manžel pracuje ve velké firmě jako šéf jednoho z oddělení. Když jsem se ho ptala, jestli jsou dámy na jeho oddělení, odpovídal, že jsou jen tři a jsou vdané, navíc jsou starší. Teď chápu, že to řekl, abych nežárlila a nebála se. Tehdy jsem mu věřila.

A pak byl firemní večírek na Silvestra. Přišla jsem tam s manželem a byla jsem šokována, kolik mladých holek tam bylo. Jedna z nich, i když manžel přišel se mnou, nemohla se od něj odtrhnout. Lhal mi můj milý, lhal mi.

Večírek / Zdroj: abrozzi.com

O pár dní později jsem v jeho kanceláři našla skrýš. Právě jsem dělala úklid doma. Dívám se, a pod gaučem je knihy, otevřela jsem tu knihu podívat se, a tam byla spousta peněz, asi milion korun. Když se nad tím zamyslím, manžel mi vždycky dával všechny peníze a tady tohle. A na co schovává peníze?

Skrýš / ilustrační foto / Zdroj: veselka.mobi

Po práci jsem mu řekla, co jsem našla. Byl z toho neuvěřitelný skandál a manžel byl nervózní. Nevěděl ani co odpovědět. Myslím, že přede mnou něco skrývá a zřejmě podvádí.

PSALI JSME: VYMĚNILA VLASTNÍ VNOUČATA ZA NOVÉHO MANŽELA: NECHÁPU, PROČ SE LIDE VDÁVAJÍ, KDYŽ UŽ JSOU V DŮCHODU

PŘIPOMÍNÁME: JELI JSME NA SVATBU BEZ DĚTÍ, ALE VRÁTILI JSME SE JAKO VELKÁ RODINA: JAK JE TO MOŽNÉ

Share