Jak dnes žije 68letá Slovanka, která se přestěhovala na Zanzibar za svým mladým milovaným

Manžel Lydie odešel v roce 2014. Žena vychovávala své vnoučata a užívala si zaslouženého důchodu, když potkala mladého Jabbara ze Zanzibaru.

Ukázalo se, že mladý muž získával vysokoškolské vzdělání v Kyjevě a dobře ovládal rodný jazyk paní Lydie.

Paní Lydia a její nový známý si začali dopisovat na sociálních sítích. V průběhu komunikace se důchodkyně sblížila s inteligentním a galantním mužem. Žena dokonce pozvala Jabbara na návštěvu.

Lidia / Zdroj: news51media.com

Brzy se ženě začal dvořit nový známý a ujistil ji, že věk není překážkou. Paní Lydia sama nechápala, jak se zamilovala do mladého muže. „Byl velmi zdvořilý, galantní a vždy se snažil potěšit,“ říká žena.

Když nastal čas vrátit se do vlasti, zavolal Jabbar svou milovanou s sebou. „Proč ne?“ pomyslela si paní Lydia. „Nemám manžela, děti jsou dospělé.“

Důchodkyně prodala svůj byt v Kyjevě a šla za svým mladým přítelem. „Děti mi nerozuměly. Řekli, že jsem je připravila o dědictví. Ale chci žít pro sebe,“ řekla novinářům paní Lidia.

Lidia a Jabbar / Zdroj: storyfox.ru

Dnes žena žije na Zanzibaru a užívá si teplého klimatu. Paní Lydia musí vyšívat, aby finančně pomohla mladému manželovi. Žena přiznává, že nevidí dobře, ale vysvětluje, že si nestěžuje, protože si užívá nového pocitu.

Mimochodem, dědici ženy ji nechtějí znát. „Podpořila mě jen moje vnučka. Loni nás navštěvovala,“ raduje se paní Lidia.

Mají věkově nerovná manželství šanci?

PSALI JSME: PATNÁCTILETÁ SLOVANKA SE ZAMILOVALA DO BEDUÍNA A PŘESTĚHOVALA SE K NĚMU. JAK ŽIJE RODINA PO LETECH

PŘIPOMÍNÁME: 81LETÁ DŮCHODKYNĚ SE PROVDALA ZA MLADÉHO MUŽE: A TEĎ PŘEDVÁDÍ SVÉ ŠTĚSTÍ V LÁSCE

Share