Jak dnes vypadá dívka z Etiopie, kterou si před 15 lety adoptovala Angelina Jolie

Hollywoodská herečka Angelina Jolie se může pochlubit nejen svými hereckými úspěchy, ale také čestným titulem vyslankyně Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky.

Herečka s velkým a laskavým srdcem pravidelně navštěvuje země třetího světa a pomahá lidem.

Během jedné z četných humanitárních misí Angelina Jolie potkala holčičku s velkýma očima, která okouzlila americkou herečku. Bez rozmýšlení se slavná kráska rozhodla adoptovat dívku.

Angelina Jolie a Zahara / Zdroj: pinterest.com

Stalo se to v roce 2005, kdy Angelina Jolie a Brad Pitt navštívili sirotčinec v Etiopii. Šestiměsíční holčička s velkýma hnědýma očima trpící podvýživou a dehydratací nenechala pár lhostejným. Dívka byla adoptována a pojmenována Zahara.

Angelina Jolie a Zahara / Zdroj: pinterest.com

Dítě dostalo nejen milující rodiče, ale také staršího bratra Maddoxe, kterého si před třemi lety adoptovali Jolie a Pitt v Kambodži. A brzy se páru narodila prvorozená dcerka Shiloh. Od té doby Zahara vykonává povinnosti starší sestry.

Angelina Jolie a Zahara / Zdroj: who.com.au

Ale slavný pár se nezastavil. Rodina se rychle rozrůstala, v roce 2007 si pár adoptoval tříletého Paxe z Vietnamu a v roce 2008 porodila Angelina dvojčata, syna Knoxe a dceru Vivienne. Zahara se podílela na výchově bratra a sester s velkým potěšením.

Angelina Jolie a její děti / Zdroj: stylebistro.com

Nyní je dívce 16 let a vyrostla z ní mladá kráska. Jen málo lidí ví, že Zahara ozvučuje animované filmy již několik let.

Mladá kráska také sní o kariéře modelky a mnoho fanoušků ji přirovnává k Rihanně a Naomi Campbell. Brad Pitt je prý kategoricky proti.

Angelina Jolie a Zahara / Zdroj: scmp.com

Aby se dívka přiblížila světu módy a krásy, vyzkoušela své síly jako návrhářka šperků a darovala všechny výnosy z prodeje charitativní organizaci House of Ruth Shelters, která pomáhá sociálně slabým rodinám.

Zahara / Zdroj: ru.sm.news

Navzdory svému mladému věku se Zahara nebojí otevírat se novému. Doufáme, že se její sen brzy splní a pečující rodiče budou milovat a ve všem dceru podporovat.

Angelina Jolie a její děti / Zdroj: hollywoodlife.com

Podívejte se, jak dnes vypadá:

Angelina Jolie a její děti / Zdroj: instyle.ru

Zahara / Zdroj: sandrarose.com

Angelina Jolie a Zahara / Zdroj: gala.de

Angelina Jolie a Zahara / Zdroj: hollywoodlife.com

PSALI JSME: ANGELINA JOLIE SE SYNEM VYVOLALA ROZRUCH V INTERNETU: MNOZÍ TVRDÍ, ŽE SYN HEREČKY JE MALÁ KOPIE BRADA PITTA

PŘIPOMÍNÁME: 74LETÝ SYLVESTER STALLONE SE POCHLUBIL SVOU ŽENOU A DVĚMA DCERAMI NA SPOLEČNÉ FOTOGRAFII

Share