“Děti jsou zvláštní druh člověka”: Proč Andrea Pomeje vzpomíná odchod svého manžela Jiřího

32letá vdova Andrea Pomeje moc často na smrt svého manžela Jiřího vzpomíná. Velmi často se o jeho smrti přemýšlí a přesně neví, jak o tom říct své dceři Aničce.

Ve dnešní době ji pomohl seriál Ulice, ve kterém zesnula jedna z hlavních postav Světlana. Podle slov Andrey Pomeje, příběh smrti Světlany ji rezonoval. V seriálu přesně ukázali, jakou reakci na úmrtí člověka mohou mít blízké a hlavně děti.

Andrea Pomeje se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

“Děti jsou zvláštní druh člověka. Vidí a cítí věci úplně jinak,” napsala vdova. Podle jejich slov, vůbec nemůže představit to, jak říká své dcerce do oči, že její tatínek zemřel.

Pomeje se moc boji toho, že její dcerka kvůli takové informaci začne být smutná a dokonce přestane mluvit se všemi. Potom Andrea přečetla velké množství psychologických knížek, ve kterých je řečeno, že rodiče nemohou lhát svým dětem a děti dokonce i smrt blízkého berou jako informaci.

Andrea Pomeje se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

Kvůli tomu Pomeje představila, co bych cítila, kdyby zemřel nějaký její blízký člověk. “Zjistila jsem, že mi u každého naskočila hlavně otázka, jestli jsem dostatečně dávala najevo, jak moc je miluju, že jsem je mohla víc objímat nebo děkovat. Nebojíme se smrti, bojíme se, že si budeme před odchodem něco vyčítat,” napsala vdova na svém Instagramu.

Andrea Pomeje se svou dcerou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “VŮBEC JSEM NEVĚDĚLA, ŽE JE TO HEREC”: ZUZANA DONUTILOVÁ SE PŘIZNALA, JAK SE SEZNÁMILA SE SVÝM PARTNEREM MIROSLAVEM

PŘIPOMINAME: НVĚZDA SERIÁLU SESTŘIČKY A ZPĚVAČKA HEIDI JANKŮ SE PŘIDALA KE KAMPANÍ SUCHEJ ÚNOR: JAK VŠE PROBÍHA A CO NA TO JEJÍ FANOUŠCI

Share