“Já si umím představit hodně věcí“: Zpěvák Sámer Issa je připravený na důležité změny v milostným životě

Moderní český zpěvák, účastník televizního show Česko hledá SuperStar, Sámer Issa je spokojený se svým milostným vztahem.

Pětatřicetiletý zpěvák Sámer Issa je je spokojený se svým milostným vztahem s dvaadvacetiletou Julii Šulcovou. Navíc zpěvák si myslí, že nyní je na čase, aby jejich vztah se rozvíjet dál.

“Umím si představit jednou i miminko, já si umím představit hodně věcí, ale už jsem opatrnější,“ překvapil zprávou Sámer Issa. O tom informuje na svých webových stránkách portál zivotvcesku.cz.

Podle něj, dělá Šulcová pro společnou pohodlnost a spokojenost opravdu moc. To zhodnotil pravděpodobně na základě předchozích zkušenosti.

Jeho expartnerka je skoro dvakrát starší, než nynější. Třiačtyřicetiletá Pavlína životní záležitosti posuzovala racionálně bez ohledu na pravé milostní city.

ČTĚTE TAKÉ: PO VEŘEJNÝCH ZÁSNUBÁCH MAREK ZTRACENÝ ZVEŘEJNIL FOTO S PARTNERKOU: ZPĚVÁK PROMLUVIL O OSOBNÍCH PLÁNECH DO BUDOUCNA

PSALI JSME: “OBDIVUJI LIDI, KTEŘÍ MĚLI VĚTŠÍ STAROSTI A ZVLÁDLI TO”: LEOŠ MAREŠ PROMLUVIL O KŠEFTECH, KTERÉ ZTRATIL BĚHEM KORONAVIROVÉ PANDEMIE

Share