Ke kadeřníkovi přišla dívka a chtěla si udělat módní účes: Po proměně účesu, když se ona podívala do zrcadla, byla velmi rozrušená výsledkem

Užívatelka sociální sítě TikTok jménem Lilly, registrovaná jako lillithalexis, v červnu zveřejnila na svém účtu video, ve kterém na osobním příkladu ukázala, že stojí za to si pečlivěji vybírat kadeřníka.

Dost divné barvení / Zdroj: medialeaks.ru

Dívka přišla k mistrovi, aby si udělala módní barvení ve stylu melíeování: na rozdíl od obvyklých „peří“ vysvětlenými tenkými prameny, jí udělali dost tlusté, asi 5 cm široké prameny.

„Toto jsem chtěla, “ píše Lilly ve videu.

Dost divné barvení / Zdroj: medialeaks.ru

Aby dívka nevypadala jako zebra, kadeřník vynechal různé vzdálenosti mezi zesvětlenými čísti vlasu a tím vytvoříl asymetrii. Mistr, ke kterému přišla dívka, se však rozhodl opustit nerovnováhu ve účesu své klientky a zvolil dvě opačné barvy – černou a bílou. Díky rozhodnutí stylisty se dívka nyní snadno vejde do rodiny skunků.

Dost divné barvení / Zdroj: medialeaks.ru

Video získalo milion zhlédnutí a více než tisíc komentářů.

Video Lilly pobavilo uživatele sítě, protože nová image blogerky se stala záminkou pro opravdovou bitvu srovnání.

Zatímco jedny si jsou jisté, že nyní dívka se může stát hrdinkou programu „Ve světě zvířat“ jako skunk nebo zebry, jiní se domnívají, že kadeřník se snažil kopírovat obraz Frankie z animovaného seriálu Monster High.

Frankie z animovaného seriálu Monster High / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: DÍVKA UKÁZALA JAK DOKÁZALA PROMĚNIT SVŮJ POKOJ PO DLOUHÉ DEPRESI: JAK NYNÍ MÍSTNOST VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: NECHCI SVÉ SNAŠE DAROVAT SVŮJ BYT: ONA SE SNAŽÍ MĚ VYDÍRAT SVÝMI DĚTMI

Share