“Obdivuji lidi, kteří měli větší starosti a zvládli to”: Leoš Mareš promluvil o kšeftech, které ztratil během koronavirové pandemie

Pro velké množství českých celebrit koronavirová epidemie byla velmi náročná. Většina umělců ztratila obrovské množství peněz, stejně jako i Leoš Mareš, který si na to nestěžuje.

Leoš Mareš/Zdroj: instagram.com

Portálu Super řekl, že ztratil spoustu kšeftů, ale na celé zemi jsou lidi, kteří ztratili ještě víc. “Obdivuji lidi, kteří měli mnohem menší starosti a zvládli to,” řekl známý moderátor.

Leoš během koronavirové epidemie dokonce měl práci, a vydělával peníze v rádiu. Podle jehož slov, i během pandemie vstával do práce v 6 hodin ráno, takže jeho život se celkem nezměnil.

Leoš Mareš/Zdroj: instagram.com

Mareš také pracoval během epidemie moderátorem, ale měl možnost některé pořady moderovat i ze zahraničí. Takový způsob vysílání Marešovi se hodně líbí, ale podle něj ve studiu se cítí o několikrát lépe.

Leoš Mareš se svou manželkou/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “DOVOLILA JSEM SI ZNOVU DO NĚJ ZAMILOVAT“: MODERÁTORKA MICHAELA MAUREROVÁ SE POCHLUBILA FOTKÁMI Z DOVOLENÉ A PROZRADILA S KÝM SI JÍ UŽILA

PŘIPOMINAME: “SAMA JSEM BYLA PŘEKVAPENÁ“: JAK VYPADÁ PO DVOU MĚSÍCÍCH PO PORODU MODERÁTORKA ZORKA HEJDOVÁ

Share