“Dovolila jsem si znovu do něj zamilovat“: Moderátorka Michaela Maurerová se pochlubila fotkámi z dovolené a prozradila s kým si jí užila

Krásná a mladá česká moderátorka a herečka Michaela Maurerová po těžkém a náročném kovidovém období se rozhodla odpočinout u moře během dovolené.

Michaela Maurerová/Zdroj: youtube.com

„Dovolila jsem si odjet na dovolenou. Dovolila jsem si ji užít,“ předvedla Maurerová v popisku u posledního příspěvku na svém instagramové stránce. Dodala, že místo toho, aby se chlubit fotkami na sociálních sítích, se rozhodla opravdu odpočinout.

“Dovolila jsem Emmě dvě zmrzliny denně a zamilovat si moře na první pohled. Dovolila jsem si nezatahovat břicho a nosit plavky jako spodní prádlo,“ dodala v příspěvku pod fotkou s dcerkou.

“Dovolila jsem si vstát se svým klukem na východ slunce a znovu se do něj zamilovat. Dovolila jsem si být šťastná! A vy mi teď dovolte vám sem všechny ty fotky postupně sázet, abych si tu dovolenou mohla bez dovolení znovu užít,“ napsala na závěr kráska.

Z fotek lze posoudit, že dovolenou trávila moderátorka nejenom s dcerou, ale i se svým partnerem, kterého ale na fotkách nelze identifikovat. Nicméně Míša Maurerová si volna v Řecku užila s nejbližšími lidmi a bez starosti.

ČTĚTE TAKÉ: MODERÁTOR ČESKÉHO ROZHLASU DVOJKA ALEŠ CIBULKA SKONČIL V NEMOCNICI: CO SE MU STALO

PSALI JSME: „ON KVETE, TAK TO MÁ BÝT“: MODERÁTOR LIBOR BOUČEK PŘEDVEDL VEŘEJNOSTI SNÍMEK S MALÝM SYNEM

Share