„Já jsem si připadal jako páv“: Známý kuchař Přemek Forejt promluvil o své partnerce Evě Burešové

Známý kuchař a porotce show MasterChef Česko Přemek Forejt je velice úspěšný, a nedávno se rozhodl vydat svou druhou píseň, kterou už poslechlo obrovské množství lidi.

Přemek Forejt/Zdroj: instagram.com

Písni začal psát více než před rokem, ale velkou podporu našel i v Evě Burešové, která mu s nimi pomáhá. Poprvé svým pěveckým talentem Přemek překvapil v show Tvoje tvář má známý hlas, ve kterém se převtělil do Justina Timberlaka a zazpíval jeho píseň.

Přemek Forejt a Eva Burešová/Zdroj: instagram.com

Přemek portálu TN sdílel, že v minulosti zpíval jen v autě a koupelně, ale nikdy o pěvecké kariéře nepřemýšlel. Dnes se ale všechno změnilo, a Přemek nechce zůstávat u dvou píseň a plánuje psát a vydávat další hity.

Vaření jídla ale nikdy nenechá. Nedávno se stal porotcem show Souboj na talíři, ve kterém se zúčastnila i jeho partnerka Eva. V příštím díle všichni sledující pořadu uvidí, jak Přemek připravoval pro svoji partnerku úžasné jídlo,

Přemek Forejt a Eva Burešová/Zdroj: instagram.com

“Já jsem připadal jako páv,” řekl zmíněnému portálu kuchař, kterému se moc líbilo, že jeho partnerka se objevila v jeho show, a vedle níž byl velice šťastný. Podle jehož slov, Eva ho celé show podporovala.

Vztah Přemka a Evy jen záři, a spolu se snaží trávit co nejvíc času. Minulé Vánoce strávili spolu, a plánují i letošní vánoční svátky také strávit spolu.

Přemek Forejt, Eva Burešová a její syn/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: MARIE ROTTROVÁ OSLAVILA SVÉ OSMDESÁTÉ NAROZENINY: JAK ŽIJE ZNÁMÁ ZPĚVAČKA

PŘIPOMÍNÁME: DANIEL LANDA OTOČIL A ODMÍTÁ, ŽE BY VYZÝVAL LIDI K ZAHLCENÍ HYGIENICKÝCH STANIC: ZPĚVÁK TVRDÍ, ŽE JE POUZE „ZESILOVAČEM“

Share