“Já bych chtěla, aby hlavně byl šťastný”: Eva Burešová otevřeně promluvila o svém synu Nathanielovi

27letá herečka Eva Burešová je už tři roky šťastnou maminkou svého syna Nathaniela, který denně své mamince přináší jen radost. Burešová moc často na Instagramu sděluje fotografii svého syna, a fanoušci díky fotkám zjistili, že Nathaniel je kopii své maminky.

Eva Burešová se svým synem/Zdroj: instagram.com

Syn Burešové roste velmi rychle, a po své mamince zdědil nejen úžasný vzhled. Burešová je jistá, že zdědil od ji umělecké talenty. Eva dokonce prozradila portálu ŽivotvČesku, že její syn je extrémně klidný, a žádné problémy se s nim nikdy neměla.

Tatínkem Nathaniela je hudebník Michael Krásný, kvůli tomu Eva si mysli, zle její syn také půjde uměleckou cestou. “Myslím si, že něco zdědí z té umělecké stránky, asi by bylo překvapením, kdyby ne,” uvedla herečka.

Eva Burešová se svým synem/Zdroj: instagram.com

Burešová je velmi známou herečkou, kvůli tomu její syn moc často kopíruje nějaké scény s seriálů, ve kterých jeho maminka hrála. Eva řekla, že je ji úplně jedno, jaké povolání Nathaniel zvolí v budoucnu. “Já bych chtěla, aby byl hlavně šťastný,” ukončila herečka.

Eva Burešová se svým synem/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: ZPĚVAČKA KERNDLOVÁ ŘEKLA, CO SE STALO JEJÍ MAMINCE: KVŮLI HROZIVÉ DIAGNÓZE SE RODINĚ ZMĚNIL ŽIVOT

PŘIPOMINAME: KLUSOVI PO ŠESTI LETECH SPLNILI SVŮJ SEN: ZPĚVÁK TOMÁŠ KLUS S RODINOU SE NAKONEC PŘESTĚHOVALI DO VYSNĚNÉHO HNÍZDA

Share