Ivana Gottová překvapila svými šaty na anketě Český slavík: Jaký vzkaz věnovala svému manželovi před předáním absolutního Slavíka

Vdova po legendárním zpěvákovi Karlovi Gottovi Ivana po jeho smetí se skoro neobjevovala na veřejnosti. Poprvé šla do společnosti na začátku října, kdy proběhla premiéra filmu Karel.

Ivana Gottová/Zdroj: blesk.cz

Tehdy ale přišla v černých šatech a na ní nebyly skoro žádné šperky. V dnešní době se rozhodla svůj model změnit, a na anketu dorazila v úžasných modrých šatech, který měly i otevřený dekolt.

Takovými šaty Ivana moc překvapila všechny. Na sobě měla i úžasné šperky, na krku u ni visel přívěsek a v rukách nesla kabelku od Bottegy Venety. Přesně v takovém modelu předávala hlavní cenu večera Marku Ztracenému.

Ivana Gottová/Zdroj: youtube.com

Před předáním ceny promluvila i o svém manželovi, který za svůj život dostal až 42. zlaté slavíky. Podle slov Ivany, dostával je nejen díky svému talentu, ale i díky tomu, že své fanoušky vždy miloval a snažil se pro ně udělat všechno. “Byl tu pro ně — celý svůj život. Až do konce svých dní,” ukončila Ivana.

Marek Ztracený/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: MODERÁTOR ONDŘEJ SOKOL ZESMĚŠNIL BOHUŠE MATUŠE NA ANKETĚ ČESKÝ SLAVÍK: JAK NA TO ODREAGOVAL ZNÁMÝ ZPĚVÁK

PŘÍPOMÍNÁME: MONIKA BAGÁROVÁ SE PUSTILA DO RAPPERA ŘEZNÍKA: JAK SKLADATEL URAZIL KOLEGY ZNÁMÉ ZPĚVAČKY

Share