Husák kvůli selhání přijde o část příjmu: u policie už má nové místo

Vladislav Husák poté, co se zúčastnil narozeninové party v teplickém hotelu přišel o pozici krajského ředitele policie na Liberecku. Místo v policie ovšem neztratil.

Od 1. února bude pracovat v Útvaru policejního vzdělávání a služební přípravy, kde se bude zabývat školením a vzděláváním policistů. Informuje o tom web seznamzpravy.cz.

Vladislav Husák / Zdroj: youtube.com

O tom, že Husák požádal o převedení na jiné místo uvedla mluvčí Policejního prezidia Kateřina Rendlová. „Policejní prezident jeho žádosti vyhověl,“ řekla mluvčí a potvrdila, že Husák bude působit na novém místě.

Rendlová doplnila, že se rovněž sníží příjem Husáka přibližně o dvacet tisíc. Přijde totiž o zvláštní příplatky. Jeho plat však stále bude činit kolem 60 000 Kč.

Vladislav Husák / Zdroj: youtube.com

Odejit z vedení liberecké policie Husák musel kvůli účasti ve večírku v jednom z teplických hotelů, kterou pořádal podnikatel Petr Benda. Případem se nyní zabývá policie, protože akce probíhala během platnosti vládních opatření, která podobnou činnost zakazují.

Společně s Husákem na večírek dorazili například Milan Hnilička, Jiří Paroubek či Jiří Šlégr.

Milan Hnilička / Zdroj: youtube.com

Vladislav Husák uvedl, že se v hotelu měl setkat s Hniličkou a Šlégrem a údajně nevěděl, že se tam koná oslava. Nakonec Bendovi prý jenom krátce pogratuloval.

Vladislav Husák / Zdroj: youtube.com

Neřekl ale, proč účastníky neupozornil, že porušují protiepidemická nařízení vlády. V hotelu také zůstal přes noc a nepovažuje to za porušení opatření.

PSALI JSME: ROBERT PLAGA SE DOMNÍVÁ, ŽE NEMÁ SMYSL OTEVÍRAT ŠKOLY, DOKUD NEBUDE NÁVRAT ŽÁKŮ BEZPEČNÝ A TRVALÝ

PŘIPOMÍNÁME: ANDREA BOCELLI A JEHO KRÁSNÁ ŽENA VERONICA BERTI PŘEDVEDLI PARÁDNÍ DUO: TOTO VIDEO MÁ UŽ PŘES 4 MILIONY ZHLÉDNUTÍ

Share