Andrea Bocelli a jeho krásná žena Veronica Berti předvedli parádní duo: toto video má už přes 4 miliony zhlédnutí

Andrea Bocelli, známý svým okouzlujícím hlasem, získal srdce mnoha fanoušků po celém světě. Ale navzdory úspěchu nebyl život oblíbeného zpěváka plnohodnotný dokud se nepotkal s velmi zvláštní pro něj ženou.

Krásné duo / Zdroj: YouTube

Prázdnota v jeho srdci byla nakonec naplněna, když se Bocelli oženil se svou celoživotní láskou. Po sdílení života s Veronikou ji Bocelli s radostí vyzývá, aby s ním sdílela i scénu. Tato roztomilá žena je jeho kolegyně zpěvačka Veronica Bertie.

Krásné duo / Zdroj: YouTube

Vztah Veroniky a Andrey začal jako spolupráce manažera a klienta. Postupem času se z profesionálního vztahu proměnil v osobní. Tyto pocity nakonec přerostly do skutečné, všeobjímající lásky.

Krásné duo / Zdroj: YouTube

Andrea, který byl předtím rozvedený, se do nového manželství nespěchal. Ve skutečnosti si s Veronikou vztah důkladně prověřili, protože od jejich seznámení uplynulo více než 10 let, než se rozhodli dát svatební slib.

Krásné duo / Zdroj: YouTube

Andrea v rozhovoru pro E-News novinářům řekl, jak je šťastný, že si konečně vymění prstýnky se svou krásnou nevěstou. Svatby se zúčastnily pouze rodina a několik blízkých přátel.

Krásné duo / Zdroj: YouTube

„Dokonalé duo“ – tak lze charakterizovat nejen osobní život Andrea a Veroniky, ale i jejich hudební spolupráci.

Krásné duo / Zdroj: YouTube

Když zazpívali v duetě „Qualche Stupido“, celé publikum, které je sledovalo, bylo zaplaveno emocemi. Diváci prostě nedokázali zadržet slzy radosti a obdivu, které během tohoto jedinečného představení zažili. Andrea a Veronika si zřejmě také uvědomili, jaký to byl kouzelný okamžik.

Krásné duo / Zdroj: YouTube

Krásné duo / Zdroj: YouTube

Krásné duo / Zdroj: YouTube

Podívejte se na videoklip, abyste si užívali Andělský zpěv tohoto páru. Myslíme, že budete stejně šokováni jako všichni přítomní v sále.

PSALI JSME: MLADÁ ZPĚVAČKA OSLNILA POROTU I DIVÁKY: ODVÁŽILA SE ZAZPÍVAT JEDNOU Z NEJOBTÍŽNĚJŠÍCH PÍSNÍ NA SVĚTĚ

PŘIPOMÍNÁME: „TATO PÍSEŇ JE MILOVANÁ PO CELÉM SVĚTĚ“ : REAKCE DÍTĚTE NA MAGICKÝ HLAS ANDREA BOCELLIHO ZAUJALA VÍCE NEŽ 1 000 000 DIVÁKŮ

Share