Hrdost je důležitější než peníze: Johnny Depp odmítl vzít 300 milionů dolarů

Představitel Johnnyho Deppa oficiálně popřel spekulace, že by se herec mohl vrátit ke spolupráci se studiem Disney a znovu si zahrát kapitána Jacka Sparrowa v dalším dílu Pirátů z Karibiku. Deppovi údajně nabídli 300 milionů dolarů.

Jack Sparrow/Zdroj: youtube.com

Jeho představitel portálu People řekl, že to není pravda. Potvrdil však, že se Disney snažila kontaktovat Deppa ohledně obnovení spolupráce ještě předtím, než začal soud v USA.

Johnny Depp/Zdroj: youtube.com

Zmíněný portál také obdrželi komentář od bývalého vysoce postaveného manažera studia Disney. Ten pod podmínkou anonymity uvedl, že vedení filmové společnosti má skutečně zájem o Deppa a jeho návrat do role Jacka Sparrowa.

Jack Sparrow/Zdroj: youtube.com

Poznamenal, že všichni si uvědomují, že šestá část Pirátů z Karibiku může přinést spoustu peněz. Internetový deník Geo News ale tvrdí, že Deppův dostal návrh, slavný herec se však rozhodl, že jeho hrdost se neprodává.

Johnny samozřejmě potřebuje peníze, ale vážně se urazil na Disney, když se studio vyděsilo skandálem a pomluvami Amber Gerd a de facto vyhodilo Deppa, a přestalo s ním spolupracovat.

Jack Sparrow/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: EVA JOSEFÍKOVÁ SE VDALA: HEREČKA BYLA KRÁSNÁ NEVĚSTA

PŘIPOMÍNÁME: KLÁRA CIBULKOVÁ PROZRADILA, ŽE TRPÍ TĚŽKOU DIAGNÓZOU: LÉKAŘI HEREČCE ŘÍKALI, ŽE NEBUDE MÍT DĚTI

Share