„U Putina vyrostl stůl“: Sociální sítě se vysmáli ruskému prezidentovi

Turkmenistán našel stůl, který odpovídá preferencím Vladimira Putina. Na sociálních sítích se vysmáli místnosti, kde vystoupil ruský prezident Vladimir Putin v rámci Kaspického summitu.

Kaspický Summit/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Stůl, za nímž se účastníci akce umístili, byl větší a delší než ten, za kterým Putin hostil západní hosty v Moskvě. Na Kaspickém summitu 28. června, který se konal v hlavním městě Turkmenistánu Ašchabad, kromě Putina byli ještě představitelé Ázerbájdžánu, Íránu, Turkmenistánu a Kazachstánu.

Kaspický Summit/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Účastníci akce se usadili u obrovského stolu. Aby bylo možné slyšet jeden druhého z různých konců místnosti, bylo nutné použít mikrofon. I když s obřím stolem sedělo jen pět účastníků setkání, novináři, kteří událost osvětlili, museli vést záznamy na kolenou.

„Mohou si tam zahrát fotbal,“ napsal jeden uživatel. „Musí jen udělat stůl od Moskvy do Ašchabadu, ten je příliš malý,“ komentoval fotku další.

Kaspický Summit/ilustrační foto/Zdroj: glavcom.ua

PSALI JSME: LAVROV OZNAČIL POMOC UKRAJINĚ ZE STRANY EU ZA SCHIZOFRENII: STOLTENBERG PROHLÁSIL, ŽE NATO ZVÝŠÍ VOJENSKOU PŘÍTOMNOST U RUSKÝCH HRANIC

PŘIPOMÍNÁME: ŠÉF KANCELÁŘE UKRAJINSKÉHO PREZIDENTA: POKUD NEBUDE RUSKO ZASTAVENO NA UKRAJINĚ, BUDE NATO NEVYHNUTELNĚ VTAŽENO DO VÁLKY

Share