Horoskop na léto 2021: Co čeká na každé znamení zvěrokruhu

Beran (21. března – 20. dubna)

Beran/Zdroj: hitfm.ua

Snažte se být trpělivější vůči nedostatkům jiných lidí. Kromě zaslouženého odpočinku byste si toto léto měli najít čas na sebe – je čas si udržet zdraví a předcházet možným problémům s ním.

Býk (21. dubna – 21. května)

Býk/Zdroj: hitfm.ua

Budete skeptičtí ohledně nových návrhů a nápadů pro práci, bude těžké vás o něčem přesvědčit. Snažte se více věnovat pozornost detailům. Pokud jde o zdraví, nejlepší prevencí bude váš optimismus.

Blíženci (22. května – 21. června)

Blíženci/Zdroj: hitfm.ua

Letos v létě bude pro vás obzvláště užitečná zkušenost někoho jiného – požádejte o radu staršího nebo zkušenějšího člověka.

Rak (22. června – 22. července)

Rak/Zdroj: hitfm.ua

V poslední době jste často podporovali ostatní, ale nyní sami nemáte motivaci jít kupředu. Je čas přemýšlet o svých snech a cílech a nyní máte dobrou šanci se jim přiblížit. Začátek června je velmi vhodný čas na plánování výletů.

Lev (23. července – 23. srpna)

Lev/Zdroj: hitfm.ua

Připravte se chytat nápady na nejneočekávanějších místech. Na konci léta vás může přemoci apatie, budete chtít zůstat doma – to by se v žádném případě nemělo dělat, jinak přijdete o zajímavé vzpomínky.

Panna (24.srpna – 22. září)

Panna/Zdroj: hitfm.ua

Začátek léta vám dá pocit lehkosti a emocionálního povznesení. Pokud máte rádi svou práci, bude období docela úspěšné. Pokud vám vaše aktivity v poslední době přestaly přinášet radost, je čas přemýšlet o změně zaměstnání.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy/Zdroj: hitfm.ua

Vaši výmluvnost a společenskost vám mohou jen závidět, takže můžete při vyjednávání převzít iniciativu. V obchodních záležitostech to bude jen plus, ale při komunikaci s milovanou osobou můžete nechtěně říct příliš mnoho – zkuste tedy víc poslouchat než mluvit.

Štír (24. října – 23. listopadu)

Štír/Zdroj: hitfm.ua

V létě vám bude svěřen velmi důležitý úkol a kvalita jeho implementace ovlivní váš další kariérní růst. Abyste se nezklamali, je na čase si vyrazit a vydat ze sebe maximum.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelec/Zdroj: hitfm.ua

Někam vám zmizel optimismus. Kvůli výkyvům nálad nebude partnerovi s vámi snadno – zkuste být ke svému milovanému shovívavý. Společná dovolená vám prospěje – mimochodem, začněte ji plánovat a snít hned teď.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozoroh/Zdroj: hitfm.ua

Procovní život bude v létě velmi zajímavé. V srpnu budete mít dokonce příležitost najít nové zdroje příjmů pro sebe a společnost. Ve vztazích s blízkými můžete čelit neopodstatněné kritice, ale pokud jim budete věnovat pozornost, všechno se vrátí na své místo.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Vodnář/Zdroj: hitfm.ua

Vodnáři, léto je ideální období pro řešení vašich obav a komplexů. Zkuste znovu udělat to, čeho jste se již dlouho obávali a uvědomíte si, že nyní to můžete udělat mnohem jednodušší.

Ryba (21. února – 20. března)

Vodnář/Zdroj: hitfm.ua

Ryby, je čas ukázat charakter, protože jiné lidé využívají vaši laskavost. To však platí pouze pro pracovní záležitosti. Dávejte pozor na zdraví, problémům můžete vyhnout, pokud budete opatrní před průvanem a klimatizací.

ČTĚTE TAKÉ: FINANČNÍ HOROSKOP NA LÉTO 2021: CO ČEKÁ KAŽDÉ ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

PSALI JSME: TEPLOTY NAD 20 STUPŇŮ CELSIA NEBUDOU: METEOROLOGOVÉ SDÍLELI NOVOU PŘEDPOVĚĎ POČASÍ

Share