Neřekla jsem manželovi, že čekám dvojčata. Poslal by mě na potrat

Chápu, že není dobré, když si muž a žena navzájem lžou, ale neměla jsem jinou možnost. Tehdy nám bylo s manželem 35 let, v manželství jsme žili 15 let a za tu dobu se nám narodily tři děti.

Velka rodina / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Toto těhotenství jsme neplánovali. Teprve nedávno jsme se vrátili k obvyklému životnímu stylu, po poslední mateřské jsem se vrátila do práce, splatili jsme hypotéku, koupili auto. A pak najednou těhotenství. Promluvili jsme o všem s manželem a rozhodli jsme se, že budeme rodit.

Těhotná žena / Ilustrační foto / Zdroj: ria.ru

Znovu jsem se přihlásila do ženské poradny a dostala jsem doporučení na první ultrazvuk. Tehdy jsem byla v 10 týdnů těhotenství. Na vyšetření mi řekli, že budu mít dvojčata. Z té zprávy se mi hned udělalo špatně. Vůbec jsem nevěděla co dělat a jak to říct manželovi. A tak jsem vymyslela historku, abych se pozvala postoj manžela.

– Dnes jsem potkala starou známou, studovaly jsme na jedné fakultě. Ona má také tři děti a teď čeká ještě dvojčata.

Ultrazvuk / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

– A jejda! My bychom tedy museli dělat potrat. Těžko bychom zvládli další dvě děti. Chci žít, a ne do konce života se starat o děti. A vždyť dětem se musí dát vzdělání a bydlení. Se čtyřmi to bude taky těžké, ale zvládneme to!

Jeho postoj mi byl jasný, nezbývalo mi nic jiného, než se rozhodnout sama. Měla jsem velmi málo času.

Nemohla jsem až do porodu skrývat svou lež, protože s dvojčaty je břicho obvykle mnohem větší. Tak jsem se rozhodla, že ve 20 týdnů půjdu na ultrazvuk s manželem. Tam bychom „se dozvěděli“ tuto zprávu. Nicméně udělat už by bylo něco pozdě. Všechno šlo tak, jak jsem si představovala.

Ultrazvuk / ilustrační foto / Zdroj: znaj.ua

Muž byl samozřejmě v šoku. Lékařka však uvedla, že na potrat je už pozdě. Předstírala jsem, že o tom nic nevím a manžel tomu uvěřil. Večer jsme se s dětmi o novinku podělily, byly rády.

Před dvěma měsíci se nám narodili dva chlapci. Muž je maximálně šťastný z nich , nosí se s nimi jako nikdy s žádným starším dítětem. Nyní se snažíme najít byt vhodnější pro naši velkou rodinu. Doufám, že se brzy budeme moci přestěhovat do nového bydlení.

Velka rodina / ilustrační foto / Zdroj: kp.ua

PSALI JSME: NĚMCI TESTUJÍ PŘÍJEM BEZ PRÁCE: 122 LIDÍ BUDЕ PO DOBU TŘÍ LET DOSTÁVAT 30 500 KORUN MĚSÍČNĚ

PŘIPOMÍNÁME: NEOBVYKLÁ A KURIÓZNÍ KRÁDEŽ: 22LETÝ MLADÍK Z POLSKA UKRADL 591 LOSŮ, HROZÍ MU NĚKOLIKALETÉ VĚZENÍ

Share