Do nebe odešel Muž roku 2013 Antonín Beránek: bylo mu teprve 30 let

Tragickou smrtí zemřel Muž roku 2013 Antonín Beránek, bylo mu teprve 30 let. V pátek měl autonehodu, po které ještě několik dní bojoval o život, nicméně tento boj prohrál. Stalo se to v Šanghaji. Informuje o tom Blesk.cz.

Kvůli zraněním zemřel v noci ze středy na čtvrtek. Po nehodě za synem letěla jeho matka. Tyto informace pro Blesk.cz uvedl David Novotný, organizátor soutěže Muž roku.

Antonín Beránek / Zdroj: facebook.com

Řekl, že byl velmi smutný z této zprávy o smrti. Podle něj byl Antonín Beránek velmi úspěšný model, který do Česka přilétal jen několikrát ročně.

„Byl to skromný kamarádský kluk, se kterým byla i spousta legrace,“ řekl David Novotný pro Blesk.cz. Na Antonína je velmi hrdý a je rád, že s ním mohl spolupracovat.

Antonín Beránek / Zdroj: Archiv Muž roku, Blesk.cz

Teď je mu jeho matku velmi líto a teď má spoustu myšlenek právě o tom.

Poté, co se Antonín Beránek v roce 2013 stal vítězem, vyrazil pracovat na své kariéře do zahraničí. Například v Indonésii obsadil šesté místo v soutěži Mister International.

Antonín Beránek / Zdroj: youtube.com

Byl velmi charismatický model, spolupracoval s časopisy jako Cosmopolitan nebo Harper’s Bazaar. Podílel se také na natáčení reklamy v Asii.

PSALI JSME: FELIX SLOVÁČEK PO ROZCHODU S LUCIÍ GELEMOVOU DÁL BYDLÍ SPOLU S NÍ: „BYDLÍME S LUCIÍ, PROTOŽE NEMŮŽE VYSTŘELIT“

PŘIPOMÍNÁME: «MAMINA JDE DO AKCE»: GABRIELA SOUKALOVÁ UŽ JE V ŠESTÉM MĚSÍCI TĚHOTENSTVÍ A CO DALÍHO PROZRADILA O SVÝCH PLÁNECH

Share