Felix Slováček po rozchodu s Lucií Gelemovou dál bydlí spolu s ní: „Bydlíme s Lucií, protože nemůže vystřelit“

Hudebník Felix Slováček se nedávno rozešel s výtvarnicí Lucií Gelemovou. Kvůli tomu se jeho fanoušci zajímali, kde bude jejich idol nyní bydlet, zda se vrátí ke své manželce Dagmar Patrasové, nebo zda bude bydlet u svého syna Felixe Slováčka mladšího. Vše se však ukázalo jako trochu nečekané, saxofonista nadále žije v jedné domácnosti s Gelemovou. Píše o tom Blesk.cz.

Felix Slováček a Lucie Gelemová byli v posledních sedmi letech párem, přesto se rozhodli tento vztah ukončit. Podle nich zůstali jako přátelé.

Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

To znamená, že nepřestali komunikovat a hudebník říká, že nevylučuje možnost, že by spolu mohli být někde na veřejnosti. To by však vůbec neznamenalo, že by obnovili svůj minulý vztah.

„Už nejsme milenci, ale jsme kamarádi. Něco víc, mohli bychom spolu klidně na dovolenou, ale je to jinde,“ řekl Felix Slováček v pořadu Showtime na TV Prima.

Lucie Gelemová / Zdroj: youtube.com

Prozradil také, že spolu nadále žijí v jedné domácnosti. Ale hudebníkovi to nepřipadá divné.

„Bydlíme s Lucií, protože nemůže vystřelit,“ dodal Felix Slováček. Podle něj si jeho bývalá milenka musí ještě najít nějaké bydlení a samozřejmě by chtěla něco, co by se jí líbilo.

Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

Saxofonistka říká, že by ráda někde žila v Jižních Čechách, protože je to její rodný region a líbí se jí tam. Mnoho lidí by chtělo žít v hlavním městě, nicméně ona má raději klidnější místa.

Položili mu také otázku, zda spolu spí v jedné posteli. Neodpověděl přímo, jen řekl, že nemůže mluvit o takových detailech a že byt je velký.

Felix Slováček / Zdroj: youtube.com

Hudebník je tak nyní sám, nemá žádný vztah. Zároveň je oficiálně ženatý s Dagmar Patrasovou. Rozvést se a znovu se oženit by rozhodně nechtěl, podle něj mu současná situace vyhovuje. Návrat domů ke své manželce neplánuje.

PSALI JSME: LEOŠ NOHA SKONČIL V NEMOCNICI, RYCHLE HO TAM PŘIVEZLA SANITKA: CO SE STALO S HVĚZDOU SERIÁLU SLUNEČNÁ

PŘIPOMÍNÁME: „JÁ BYLA SLUŠNÁ, ONA ZAČALA PSÁT, JAK JSEM HROZNÁ“: MONIKA BINIAS PROMLUVILA O SVÉM KONFLIKTU SE STARŠÍ DCEROU

Share