Manžel uviděl vysílání svatby a poznal nevěstu: Uvědomil si tedy, že video není inscenace, ale jeho manželství je

Obyvatel Číny na své sociální sítě a narazil na zábavné video, které musel dvakrát přehlédnout. Chtěl se mýlit, že dívka ve svatebních šatech byla jeho manželka. Bohužel, jeho milostný příběh začal báječně, ale neskončil příliš dobře.

Kdyby zlomené srdce mělo jméno, jmenovalo by se Yin Cheng. Muž má 35 let a ve svém malém městečku Bayannur, ale v roce 2020 se všechno dramaticky změnilo, když byl konečně unavený osamělostí. Yin se proto rozhodl obrátit na ženě jménem Li, která ráda pomohla najít manželku.

Svatba/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Li našla okouzlující nevěstu Nanu pro ženicha, i když byla z jiného města, ale to nevadilo. Jeden videohovor stačil na to, aby pár pochopil, že byly vytvořeny jeden pro druhého.

Yin pozval Nanu k sobě domů, aby jí představil rodičům. Celá rodina se dívce líbila, ale o sobě řekla málo. Již v lednu 2021 vstoupili do manželství, díky kterému dostala manželka věno ve výši 23,5 tisíce dolarů (skoro 500 000 korun). Navíc tam byly drahé šperky a drahé dárky.

Svatba/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Rodinný život se líbil nově vytvořenému manželovi, dokud Nana nezačala často odjíždět do sousedního města, aby strávit čas se svou rodinou. Vysvětlila svému manželovi, že je povinna pomoci své nemocné matce. Yin pochopilsituace a si myslel, že se manželce neustále stýská.

Svatba/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ale všechno se za okamžik změnilo. Jednoho večera, když byla Nana pryč, seděl muž na telefonu v Douyinem (čínský ekvivalent tiktoku). Jeho pozornost přitahovalo video, jehož hlavní postava byla velmi podobná jeho manželce, a ano, šla do manželství s jiným mužem.

Svatba/Zdroj: medialeaks.ru

Yin nemohl uvěřit vlastním očím, a tak znovu zkontroloval nahrávku. Muž nemohl spát, procházel si podrobnostmi tohoto videa v hlavě, a tak šel do sousedního města Xisachzhao, kde se obřad konal.
Yinu chvíli trvalo, než našel ženicha z videa. Řekl mu o Naně a oba si uvědomili jednu věc: to vše byla lež. Žena spolu s Li šla do manželství kvůli penězům, uzavírala s nimi falešné svatební obřady, brala si věno a mizela z jejich životů.

Svatba/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Oba podvedení manželé šli na policii s obviněním z podvodu. Pseudomanželka a spolupachatelé již byli zadrženi a ukázalo se, že svatební banda podvedla celkem 19 svobodných mužů.

ČTĚTE TAKÉ: MATKA ŽENICHA POZNALA V NEVĚSTĚ SVOU DÁVNO ZTRACENOU DCERU, ALE SVATBA SE I TAK USKUTEČNILA: JAK SE TO STALO

PSALI JSME: NEVĚSTA BĚHEM SVATBY ODEŠLA NA DRUHÝ SVĚT, ALE SVATBA SE KONALA I TAK

Share