Honza z Brna promluvil o dívce, se kterou se vyfotil v posteli: kdo je a jaký je mezi nimi vztah

Mnoho Čechů zná Honzu Šimšu z Brna, který vypadá velmi netradičně, má velké rty a rád nosí kožichy. Na sociálních sítích má přezdívku Bratz. Nějakou dobu lidé spekulovali o jeho orientaci, on sám však řekl, že má rád ženy. Nedávno zveřejnil na svém Facebooku fotografii s jednou kráskou. Prozradil o tom více pro web eXtra.cz.

Pro mnoho lidí vypadá Honza Šimša z Brna jako živá panenka. Podle jeho slov se mu takové věci začali líbit, když mu bylo 12 let a pak si uvědomil, že je pro něj důležitý jeho vlastní život, nikoli to, co říkají ostatní.

Honza Šimša / Zdroj: youtube.com

Přiznal, že zpočátku, když začal měnit svůj styl, pro něj to bylo těžké, styděl se. Ale měl rád kožichy, řasy a dlouhé vlasy.

Podle něj, když zrovna začínal a chodil například po ulici v kožichu, byla reakce mnoha mužů velmi špatná. Teď už se situace trochu změnila k lepšímu.

Honza Šimša / Zdroj: Instagram/oye_yourspace

Lidé se ho také často ptali na jeho orientaci a on odpovídal, že je heterosexuální, že má rád dívky.

Na svých sociálních sítích nedávno zveřejnil fotografii, kde leží v posteli s jednou dívkou. Fanoušky zajímalo, jestli je jeho přítelkyní.

Honza Šimša / Zdroj: youtube.com

Jan řekl, že je to jeho velmi dobrá přítelkyně a že mají hodně společného. Jmenuje se Nikoleta a má ráda lidi, kteří jsou výjimeční. Dodal, že je studentka a studuje psychologii.

„Nechci nic zakřiknout ani specifikovat. Máme k sobě blízko a jsme velcí kamarádi. Tím bych to prozatím uzavřel,“ uvedl Honza Šimša pro eXtra.cz.

PSALI JSME: SLAVNÝ ROCKER VILÉM ČOK SLAVÍ 60. NAROZENINY: JAK HODLÁ OSLAVIT SVÉ KULATINY

PŘIPOMÍNÁME: OKAMURA ŘEKL, KDO JE JEJICH NEJVĚTŠÍM SOUPEŘEM VE VOLBÁCH: SPD UKÁZALO, JAKÁ HESLA VYUŽIJÍ VE SVÉ KAMPANI

Share