Slavný rocker Vilém Čok slaví 60. narozeniny: jak hodlá oslavit své kulatiny

Zpěvák, baskytarista a skladatel Vilém Čok oslavil 7. září 60. narozeniny. Legendární český rocker ale nechtěl na své kulatiny žádnou velkou oslavu. Řekl o tom více pro portál ŽivotvČesku.cz.

Vilém Čok / Zdroj: youtube.com

Vilém Čok je skutečný rocker a měl odpovídající životní styl v průběhu let. Za svůj život založil několik rockových kapel, například Zikkurat, Nová Růže či Delirium tremens.

Kromě toho také hrál a zpíval v kapelách jako Pražský výběr, Moped či Stromboli. Někteří lidé očekávali, že své kulatiny oslaví velkolepě, ale rozhodl se jinak.

Vilém Čok / Zdroj: youtube.com

Oslava 60. narozenin se bude lišit od oslav 50. narozenin. Před deseti lety si nadělil novou desku a měl velký koncert, na kterém spolu s ním zpívali Petr Kolář, Bára Basiková nebo Kamil Střihavka.

„Vůbec to nebude velká oslava, já slavil ve velkém padesátiny a to i s koncertem, tak tyhle narozeniny budu slavit decentněji, jen s rodinou,“ řekl Vilém Čok pro Život v Česku.

Vilém Čok / Zdroj: youtube.com

Pak ale hodlá slavit i se svými fanoušky. Podle něj by se měl za měsíc odehrát koncert v české metropoli, bude to přesně jako oslava s fanoušky.

Hudebník většinu svého života věnoval rockové hudbě a ovlivnil mnoho lidí. I když kvůli koronaviru a opatřením proti němu nemohl dlouho vystupovat na koncertech, stále neztrácí optimismus.

Vilém Čok / Zdroj: youtube.com

Pokud by podle jeho názoru člověk nebyl optimista, nepřežil by v tomto světě. Své 60. narozeniny oslaví v rodinném kruhu, kde bude jeho manželka Jana, dva synové a vnučka.

Psali jsme:„Hlavně tu byla zcela přátelská a neformální atmosféra lidí zábavy“: Jaké ocenění Jiří Krampol dostal v nemocnici

PSALI JSME: BOLEK POLÍVKA SE OBJEVIL NA VEŘEJNOSTI SPOLU SE SVÝM ŠESTNÁCTILETÝM SYNEM JANEM: VYROSTL Z NĚJ OPRAVDOVÝ KRASAVEC

PŘIPOMÍNÁME: JAN SKOPEČEK TVRDÍ, ŽE V BUDOUCNU NA DŮCHODY NEBUDE DOSTATEK FINANCÍ: JAK TO POSLANEC CHCE VYŘEŠIT A CO LIDEM DOPORUČUJE

Share