Okamura řekl, kdo je jejich největším soupeřem ve volbách: SPD ukázalo, jaká hesla využijí ve své kampani

SPD před volbami použije silnější hesla a vystoupí proti přijímaní migrantů či bude prosazovat vystoupení Česka z Evropské unie. Také zdůrazňují, že nepodpoří povinné očkování. Píše o tom web idnes.cz.

Ostře se Svoboda a přímá demokracie postaví proti Pirátům. Prohlásil to jejích lídr Tomio Okamura. S Pirátskou stranou bojuje i vládní hnutí ANO. Občas je kritizuje i pražská ODS.

Tomio Okamura / Zdroj: youtube.com

SPD také prosazuje referendum o vystoupení ČR z EU a chce, aby suverénní státy mezi sebou spolupracovali.

Kromě toho během kampaně SPD využívá petici pro zachování české koruny a také zastávají myšlenku o uznání protilátek na koronavirus.

Tomio Okamura / Zdroj: youtube.com

„Ne povinnému covid očkování, ne diskriminaci,“ prezentoval Okamura jedno z hesel, které využije jeho hnuté na billboardech s tím, že ani nepodporují další lockdowny.

Další hesla směřují proti migrantům či „diktátu EU“. Zástupce SPD jsou přesvědčení, že premiér Andrej Babiš selhal a zradil Česko, když nechal evakuovat více než stovku Afghánců.

Tomio Okamura / Zdroj: youtube.com

Nakonec hnutí Okamury vystoupilo proti Pirátům. Tvrdí, že jsou to neomarxisti a prosazují přesně opačné věci než SPD. Okamura také vyloučil, že by s nimi mohl někdy vytvořit koalici.

Ve volbách SPD chce získat více hlasů něž na minulých volbách. Do kampaně plánují investovat až 60 milionů korun.

PSALI JSME: ROMAN PRYMULA KOMENTOVAL SOUČASNOU SITUACI A ŘEKL, CO LZE OČEKÁVAT NA PODZIM: „DALŠÍ LOCKDOWN NEHROZÍ, ČÍSLA ALE NEJSOU PŘÍZNIVÁ“

PŘIPOMÍNÁME: BOLEK POLÍVKA SE OBJEVIL NA VEŘEJNOSTI SPOLU SE SVÝM ŠESTNÁCTILETÝM SYNEM JANEM: VYROSTL Z NĚJ OPRAVDOVÝ KRASAVEC

Share