Helena Vondráčková ukázala nového člena své rodiny: „Vyžaduje od nás veškerou pozornost“

Známá zpěvačka Helena Vondráčková a její manžel Martin Michal se před časem rozhodli rozšířit svou rodinu. Loni se členem jejich rodiny stala fenka německého ovčáka. Podle manželů jim Jessie přináší radost. Řekli to pro server ŽivotvČesku.cz.

Martin Michal říká, že fenka jim přináší radost a také díky ní jsou energičtější. Navíc jsou nyní s manželkou neustále v pohybu, protože Jessie potřebuje pozornost a je dost aktivní.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Podle něj chodí s ní často na procházky, protože je mladá a potřebuje hodně pohybu. Jsou šťastní, že jsou spolu, užívají si tyto chvíle.

„Nedá nám příležitost k tomu, abychom s manželem jakkoli zaháleli. Vyžaduje od nás veškerou pozornost,“ řekla pro Život v Česku Helena Vondráčková.

Helena Vondráčková a Martin Michal / Zdroj: youtube.com

Dodala, že jejich pomocnice chodí s pejskem na cvičiště. Péče o domácího mazlíčka vyžaduje spoustu úsilí a času, ale jsou šťastní.

Zpěvačka připomněla, že mají ještě hausbót, takže v létě budou ještě zaneprázdněnější než nyní.

Helena Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Předtím se zpěvačkou žila další fenka, která se jmenovala Elsa. Helena Vondráčková miluje psy, celkem jich měla osm.

PSALI JSME: JSOU SPOLU UŽ 9 LET A STÁLE JSOU ZAMILOVANÍ: VENDULA PIZINGEROVÁ UKÁZALA ROZTOMILÝ TANEC MANŽELA S MALÝM SYNEM

PŘIPOMÍNÁME: HEREČKA OBERMAIEROVÁ MÁ ZA SEBOU POSILUJÍCÍ DÁVKU VAKCÍNY PROTI KORONAVIRU: UMĚLKYNĚ PROZRADILA, PROČ PODPORUJE POVINNÉ OČKOVÁNÍ

Share