Jsou spolu už 9 let a stále jsou zamilovaní: Vendula Pizingerová ukázala roztomilý tanec manžela s malým synem

Vendula Pizingerová v minulosti rozhodně neměla lehký život, ale teď si ho může opravdu užít. Se svým manželem Josefem jsou spolu už 9 let a jsou stále zamilovaní. Navíc se rozhodně nenudí, protože doma s nimi žijí dva synové. Píše o tom web Blesk.cz.

Prezidentka nadačního fondu Kapka naděje zveřejňuje nyní na svých sociálních sítích spoustu radostných fotografií. V minulosti však zažila velmi nepříjemné události.

Její dcera Klára zemřela na leukémii, když jí byly teprve čtyři roky. V roce 2007 spáchal sebevraždu její manžel hudební skladatel Karel Svoboda.

Neztratila však optimismus a její život se změnil k lepšímu. V roce 2015 se Vendula provdala za Josefa Pizingera a o 5 let později se jim narodil syn Josef Pizinger mladší.

K jedné z fotografií napsala, že s manželem stále nemohou uvěřit, že je jejich malý syn na světě. Mnoho šťastných okamžiků ze života ukazuje nyní na svých sociálních sítích.

Nedávno například zveřejnila video, jak její manžel tančí se synem. Dítě bylo rozhodně šťastné. Podle ní se její manžel vrátí domů až večer. Otec se synem chtějí trávit čas společně, kdy mohou.

PSALI JSME: „LIDÉ PSALI AŤ JDEME NA POLE, AŤ JDEME MAKAT, ŽE SE STEJNĚ FLÁKÁME“: BASIKOVÁ TĚŽCE REAGOVALA NA KRITIKU BĚHEM EPIDEMIE A ŘEKLA, CO SI O TOM MYSLÍ

PŘIPOMÍNÁME: „TO POSLEDNÍ, CO JSEM, JE ZLATOKOPKA“: DARA ROLINS ZAREAGOVALA NA KRITIKU A PROMLUVILA O SVÉM MAJETKU

Share