„To poslední, co jsem, je zlatokopka“: Dara Rolins zareagovala na kritiku a promluvila o svém majetku

Zpěvačka Dara Rolins a fotbalista Pavel Nedvěd tvoří pár už více než sedm měsíců. Jsou určitě šťastní, užívají si svůj vztah. Zpěvačka čas od času zveřejňuje společné fotky.V komentářích na sociálních sítích však někdy píší někteří lidé, kteří jim přejí to nejhorší. Píše o tom server Ženy.iPrima.cz.

Půl roku randili tajně. Ale pak to vyšlo najevo a pár se rozhodl nic neskrývat. Nedávno spolu také jezdili na dovolenou na hory.

Dara Rolins / Zdroj: youtube.com

Na sociálních sítích zpěvačka zveřejňuje společné fotky. Spousta fanoušků píše hezké komentáře, ale někteří lidé se snaží urazit.

Dara Rolins si už určitě zvykla, že hateři budou o ní vždy psát nějaké nepříjemné věci. Některým z nich dokonce občas odpovídá.

Dara Rolins / Zdroj: youtube.com

Tak například se nedávno rozhodla odpovědět jednomu muži, který napsal v komentářích „zlatokopka“. Rozhodně nesouhlasila s tím, žeby mohla chodit se svým partnerem kvůli penězům.

„Myslíte, že mi ten třípatrový dům, další v Emirátech, dvě auta v garáži a několik milionů na účtu někdo věnoval? To poslední, co jsem, je zlatokopka“ uvedla Dara Rolins.

Dara Rolins / Zdroj: youtube.com

Mnozí její fanoušci ji chválili za to, jak zareagovala, jiní naopak kritizovali a říkali, že se chlubí. Podle kritiků by neměla mluvit o tom, co konkrétně vlastní.

Psali jsme:„Nemám se za co stydět. Vypadám perfektně“: Pavlína Pořízková zveřejnila zajímavou fotku. Komu je fotografie určena

PSALI JSME: MONIKA BAGÁROVÁ SE POCHLUBILA, JAK SE SVOU DCERKOU CVIČÍ: ZPĚVAČKA SDÍLELA ÚŽASNÉ VIDEO, KTERÉ ZVÝŠILO NÁLADU VŠEM FANOUŠKŮM

PŘIPOMÍNÁME: HALINU PAWLOWSKOU COVID PŘIPRAVIL NEJEN O ZDRAVÍ, A I O PENÍZE: ZNÁMÁ SPISOVATELKA PROMLUVILA, CO MUSELA KVŮLI VÁŽNÉ NEMOCI ZRUŠIT

Share