Hana Zagorová promluvila o příčině zrušení své účasti na koncertu: Kdo bude vystupovat na jevišti místo ní

74letá zpěvačka Hana Zagorová před pár dny šokovala své fanoušky tím, že zrušila svůj koncert, který proběhne 7. srpna v Karlových Varech. Portálu Blesk zpěvačka promluvila, že se to stalo kvůli zhoršení její zdravotního stavu.

Hana Zagorová/Zdroj: facebook.com

Dnes ale jiná známá zpěvačka prozradila, že vystoupí na koncertu místo Hany Zagorové, a před diváky zazpívá Monika Absolonová. Takovou informaci sdílela na svém Facebooku.

Podle ní ale Hana Zagorová je nenahraditelná, a Monika věří, že v nejbližší době se s ní bude všechno v pořádku. “Budu se snažit Haničku pro tentokrát zastoupit, ale vím, že to nejde,” napsala Absolonová.

Zagorová by moc chtěla zazpívat na koncertu před diváky, ale to jí nedoporučili její lékaři. Zhoršení zdravotního stavu působil koronavirus, který zpěvačka překonala na konci loňského roku, ale měla dost náročný průběh nemoci.

Monika Absolonová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: MODERÁTORKA PARTYŠOVÁ SCHYTALA OD FANOUŠKŮ POŘÁDNOU PORCI KRITIKY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH: ZAPLETLA DO TOHO I ZPĚVAČKU LUCII VONDRÁČKOVOU

PŘIPOMINAME: „JE MI TO MOC LÍTO“: ZAGOROVOU TRÁPÍ ZDRAVOTNÍ POTÍŽE, KVŮLI TOMU ZPĚVAČKA MUSÍ ZRUŠIT SVÁ VYSTOUPENÍ NA PŘÍŠTÍ TŘI MĚSÍCE

Share