“Říkal jsem si, že nemůžu, že na to ten den nemám”: Co se stalo s Martinem Schreinerem před vstupem na podium

24letý známý zpěvák Martin Schreiner kvůli koronaviru dlouhé měsíce nemohl vystupovat na jevišti. Na to se moc těšil, ale před pár dny se s nim stalo to, co vůbec nečekal. Před vystoupením před diváky Martina zachvátil nával nervozity.

Martin Schreiner/Zdroj: instagram.com

Zpěvák portálu Blesk řekl, že tehdy nevěděl, jestli zvládne vystoupit před diváky na jevišti. Podle jehož slov, natolik nervózní jako tehdy nikdy ve svém životě nebyl.

Zmíněnému portálu zpěvák také řekl, že s nervozitou před vystoupeními na jevištích už bojuje moc dávno, ale před pár dny poprvé byl natolik nervózní. Kvůli své nervozitě Martin se zavřel v divadelní kanceláři, a vůbec nechtěl vystupovat.

Martin Schreiner/Zdroj: instagram.com

“Říkal jsem si, že nemůžu, že na to ten den nemám,” řekl Martin, kterému pomohli překonat nervozitu jeho kolegové. Nejvíc mu pomohli producent a slečna produkční, které zpěváka přesvědčili, že všechno na jevišti zvládne.

Martin Schreiner/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: MODERÁTORKA PARTYŠOVÁ SCHYTALA OD FANOUŠKŮ POŘÁDNOU PORCI KRITIKY NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH: ZAPLETLA DO TOHO I ZPĚVAČKU LUCII VONDRÁČKOVOU

PŘIPOMINAME: „JE MI TO MOC LÍTO“: ZAGOROVOU TRÁPÍ ZDRAVOTNÍ POTÍŽE, KVŮLI TOMU ZPĚVAČKA MUSÍ ZRUŠIT SVÁ VYSTOUPENÍ NA PŘÍŠTÍ TŘI MĚSÍCE

Share