Hana Zagorová je stále v nemocnici: Štefan Margita prozradil, jak se jeho manželka cítí

Zpěvačka Hana Zagorová byla nedávno hospitalizována do nemocnice, stále tam leží. Odvezla ji sanitka v doprovodu policie. Její manžel zpěvák Štefan Margita promluvil více o jejím současném stavu pro TN.cz.

V noci z úterý na středu byla Hana Zagorová převezena sanitkou ze svého bytu do nemocnice, policisté je doprovázeli. Náhle se jí přitížilo a kvůli tomu potřebovala pomoc lékařů.

Hana Zagorová / Zdroj: youtube.com

Její manžel Štefan Margita byl v té době na Slovensku, tam se připravoval na vystoupení ve filharmonii. Poté, co se o tom dozvěděl, se rychle vrátil do Prahy.

Ve čtvrtek ale řekl pro TN.cz., že naštěstí už je vše v pořádku, jeho manželka se už cítí lépe. TV Nova uvádí, že podle jejich informací je zpěvačka nyní ve Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí v Praze.

Štefan Margita / Zdroj: youtube.com

V srpnu 2020 se Hana Zagorová nakazila koronavirem, ale od letošního léta je také nucena bojovat s postcovidovým syndromem. Kvůli tomu musela zrušit všechny své podzimní koncerty.

Zatím zůstává neznámé, kdy bude moci zpěvačka opustit nemocnici a vrátit se domů. Předpokládá se však, že to nebude trvat dlouho.

Hana Zagorová / Zdroj: tv.blesk.cz

„Doufám, že ji pustí brzy, snad příští týden,“ řekl Štefan Margita pro TN.cz.

Mohlo by vás zajímat:Jennifer Aniston zrobiła szczere wyznanie. Serialowa Rachel z „Przyjaciół“ mówiła o miłości. Co powiedziała

Psali jsme:„Myslel jsem, že je to nějaká primadona“: Lucie Vondráčková se poprvé pochlubila společnou fotkou se svou láskou

PSALI JSME: VLADIMÍR MIŠÍK PROZRADIL, ŽE UŽ NEHODLÁ KONCERTOVAT: JAK SE NYNÍ CÍTÍ A JAKÉ MÁ DALŠÍ HUDEBNÍ PLÁNY

PŘIPOMÍNÁME: ŠÍŘENÍ KORONAVIRU V ČESKU: VE STŘEDU PŘIBYLO NEJVÍCE NOVÝCH PŘÍPADŮ OD POLOVINY KVĚTNA A ZVYŠUJE SE POČET LIDÍ V NEMOCNICÍCH

Share