Vladimír Mišík prozradil, že už nehodlá koncertovat: jak se nyní cítí a jaké má další hudební plány

Hudebník, zpěvák a kytarista Vladimír Mišík ještě před několika měsíci řekl, že už nehodlá vystupovat na koncertech. Vysvětlil, že to nechce dělat kvůli zdravotnímu stavu. Jak se umělec cítí teď? Píše o tom server Super.cz.

„Omlouvám se, že odpovím pravdivě, ale zdravotně se mi daří nic moc,“ řekl Vladimír Mišík pro Super.cz. Nedávno přišel i do pořadu 7 pádů Honzy Dědka, kde se rozhovor uskutečnil.

Vladimír Mišík / Zdroj: youtube.com

Rozhodl se, že už nebude vystupovat na koncertech a bylo to pro něj těžké rozhodnutí. 50 let strávil na pódiu, kde hrál a zpíval pro své fanoušky.

Na druhou stranu se mu prý ale trochu ulevilo. Vysvětlil to tím, že kdyby pokračoval, nevypadalo by to důstojně a necítil by se dobře.

Vladimír Mišík / Zdroj: youtube.com

Kromě toho mu klidnější režim doporučili i lékaři. Přiznal, že už určitou dobu je na hormonální léčbě.

Sice už nebude koncertovat, ale fanoušci si jeho písničky budou moci poslechnout. Například nyní vychází jeho nové album, které se jmenuje Noční obraz.

Vladimír Mišík / Zdroj: youtube.com

Podle něj to nahrávali asi rok. Na albu pracoval také Petr Ostrouchov a další jejich známí hudebníci. Tedy v hudbě hodlá pokračovat.

Na otázku, zda mu v těžkých chvílích pomáhá hudba, vtipkoval, že hudba a zpěv mu rozhodně nepomohou vyléčit se z akutního zánětu průdušek.

Vladimír Mišík / Zdroj: Super.cz

„Ale je fakt, že na té první desce jsem zpíval v akutním zánětu průdušek a libovali jsme si s Petrem, že tam trochu chraptím. Říkal jsem si, že jsem teď bluesman,“ dodal Vladimír Mišík.

PSALI JSME: “HLAVNĚ MI TEDA POMÁHÁ S RANNÍM VSTÁVÁNÍM”: PETR SUCHOŇ PROMLUVIL O SVÉM SYNOVI

PŘIPOMÍNÁME: BEZ BOTOXU A PLASTIKY: 5 SVĚTOVÝCH CELEBRIT, KTERÉ DÁVAJÍ PŘEDNOST PŘIROZENÉMU STÁRNUTÍ

Share