Fena se náhodou dostala do jámy s topným olejem: Příběh o záchraně toulavé feny Zlaty

V areálu jedné továrny žila fenka Zlata. Vždycky byla nakrmená a pohlazena lidmi. Díky dobrovolníkům se zvíře podařilo sterilizovat. Jednou se ale Zlatka dostala do jámy s topným olejem. Zaměstnanci podniku nevěděli, co se zvířetem dělat. Našli telefon organizace Chci domů. Dobrovolníci začali přemýšlet, jak chudince pomoci.

Zlata / Zdroj: mimimetr.me

Přišli s tím, že přivezou Zlatu na myčku pro auta, protože v obyčejné vaně se nedá topný olej pořádně umýt. Byl tam ještě problém dostat fenu na místo. Koneckonců, ona zašpinila celý salon auta, takže i on se bude muset umýt.

Zlata / Zdroj: mimimetr.me

Všechny tyto obtíže ale dobrovolníky nevyděsily. Strašně moc chtěli feně pomoct. Koneckonců, topný olej mohl vyvolat otravu zvířete, takže bylo nutné rychle umýt chudinku.

Na myčce Zlata klidně vydržela všechny vodní procedury. Dobrovolníkům se podařilo většinu topného oleje umýt, ale byla ještě spousta práce.

Zlata / Zdroj: mimimetr.me

Poté byla fena odvezena do zoocentra, aby se umyly zbytky znečištění. Zlata se opět chovala klidně a vše snášela dobře. Mytí trvalo několik dní, protože bylo těžké odstranit topný olej z hustě srstí feny.

Zlata / Zdroj: mimimetr.me

V současné době je fenka v naprostém pořádku a bezpečí. Nyní pro tuto roztomilé krasavici dobrovolníci hledají nové milující majitele.

Zlata / Zdroj: mimimetr.me

PSALI JSEM: POLOSLEPÉHO PSA MAJITELE NECHALI V LESE: ZACHRÁNILI HO A Z HUBENÉHO STAŘÍKA SE Z NĚJ STAL SKUTEČNÝ KRASAVEC

PŘIPOMÍNÁME: ODUŠEVNĚLÉ VIDEO: DELFÍN VYSKOČIL Z VODY, ABY POLÍBIL PSA

Share