George a Amal Clooneyovi: Milostný příběh nejpevnějšího páru v Hollywoodu

George Clooney byl kdysi považován za známého dobyvatele ženských srdcí a sukničkáře. Přesto jeho četné přítelkyně o něm vždy mluvily velmi srdečně.

Mezi hollywoodskými kráskami se šířily pověsti: ve vztahu s Clooneym by v žádném případě neměly mluvit o dětech a svatbě. Šedovlasý fešák se co nejdříve pokouší rozejít s přítelkyní, jakmile o tom uslyší.

Před několika lety se ale slavný herec ve vztahu s Amal Alamuddin hodně změnil.

George a Amal Clooneyovi / Zdroj: storyfox.ru

Jak Clooney později přiznal, libanonská právnička se ukázala být tou ženou, na kterou čekal celý život.

Lidé byli překvapeni, jak se Amal podařilo okouzlit George, který kdysi přísahal, že se už nikdy neožení! Muž si to slíbil po bolestivém rozvodu s herečkou Talií Balsam v roce 1993.

Od té doby George nedovoloval, aby jeho vztahy se ženami přerostly v něco vážného. Dokonce i Clooney sám jednou zavtipkoval, že bývalý přítel je z něj lepší než přítel.

George a Amal Clooneyovi / Zdroj: storyfox.ru

Vše se změnilo po setkání s Amal Alamuddin. Nebyla to vůbec láska na první pohled. George dlouho spolupracoval s Amal jako s právničkou.

Faktem je, že Clooney se podílí na velkém počtu charitativních projektů, které se dotýkají zemí Blízkého východu. Amal Alamuddin, původem z Libanonu, mu poskytovala veškerou pomoc, kterou potřeboval.

Postupem času si George uvědomil, že Amal se mu líbí. Tehdy muže čekalo překvapení: kráska odmítla jeho pozvání na rande.

George a Amal Clooneyovi / Zdroj: storyfox.ru

Jasná věc, tento postoj pouze podněcoval celebritu. A sama Amal si rychle uvědomila, že jí George není lhostejný. Clooney a Alamuddin už brzy spolu chodili.

A po čase se herec rozhodl, že stará přísaha již není aktuální. George vtipkuje: „Pocítil jsem, že se chci oženit s Amal, když jsem ji uviděl usmívající se na žirafy na fotografickém safari v Keni.“

George a Amal Clooneyovi / Zdroj: storyfox.ru

Později se konala svatba, na které Clooney předvedl další dovednost: schopnost udržet takové okamžiky v tajnosti před paparazzi.

George a Amal nyní vychovávají dvojčata a jsou stále stejně šťastní jako v prvních dnech jejich známosti. Muž v rozhovorech stále říká, že potkal tu, na kterou čekal celý svůj předchozí život. A fanoušci jsou rádi, že jejich idol je šťastný.

George a Amal Clooneyovi / Zdroj: storyfox.ru

PSALI JSME: Z IDOLA DÍVČÍCH SRDCÍ DŮCHODCEM: GEORGE CLOONEY, KTERÝ DNES SLAVÍ 60. NAROZENINY, PŘIZNAL, CO SI MYSLÍ O SVÉM VĚKU

PŘIPOMÍNÁME: LÁSKA MONARCHY: PROČ BHÚTÁNSKÝ KRÁL ČEKAL 15 LET NA SVOU MILOVANOU A VZDAL SE MNOHOŽENSTVÍ

Share