Exmanželka Pavla Nedvěda oslavila 48. narozeniny: Její dcera ukázala společnou fotkou, vypadají jako sestry

Bývalé manželce slavného fotbalisty Pavla Nedvěda je 48 let. Před pár dny Ivana Nedvědová oslavila narozeniny. Její dcera se nedávno na Instagramu pochlubila společnou fotkou. Paní Nedvědová vypadá nádherně. Píše o tom web ŽivotvČesku.cz.

Pavel a Ivana se vzali v roce 1994, ale loni se rozvedli. Fotbalista v roce 2019 začal randit s Lucií Anovčínovou, ale asi o rok později se rozešli. Jeho současnou partnerkou je zpěvačka Dara Rolins.

Pavel Nedvěd / Zdroj: youtube.com

Před šestnácti lety Ivana Nedvědová řekla, že pokud její manžel může začít vztah s mladou ženou, tak i ona může začít chodit s mladým mužem. „Za ním se v Itálii otáčejí ženy a za mnou muži,“ řekla v roce 2006 pro MF Dnes.

Vypadá skvěle, takže by nebylo překvapující, kdyby se její partnerem stal muž, který by byl mladší než ona. Nedávno její dcera Ivanka zveřejnila na Instagramu společnou fotku s maminkou.

Ivana Nedvědová s dcerou Ivanou / Zdroj: Profimedia

V komentářích někteří lidé napsali, že vypadají jako sestry. Ivana a Pavel se sice rozvedli, ale paní Nedvědová s dcerou neplánují návrat z Itálie do Česka.

Podle influencerky Moniky Binias by ženy, které manžel opustil, mohly začít chodit s mladším partnerem. „Mladší partner má většinou elán do života, optimismus, svou ženu táhne nahoru a dodává jí energii,“ vysvětlila pro Život v Česku Monika Binias.

PSALI JSME: DAGMAR HAVLOVÁ NAVŠTÍVILA HIPPIE AKCI: HEREČKA VYPADALA VELMI NEOBVYKLE A MĚLA VE VLASECH PEŘÍ

PŘIPOMÍNÁME: VZÁCNÁ DESETIKORUNA ZDRAŽUJE KVŮLI INFLACI: MOŽNÁ NĚKDO MÁ V PENĚŽENCE POKLAD

Share