„Eva k té chalupě měla obrovský vztah“: Jan Kolomazník prodává nemovitost po své manželce Evě Pilarové

Už více než před rokem nás opustila Eva Pilarová, která po sobě zanechala chalupu na Českolipsku. Tu nyní spravuje její manžel Jan Kolomazník. Rozhodl se ale, že nemovitost nakonec prodá. Píše o tom web super.cz.

Eva Pilarová / Zdroj: profimedia.cz

„Objekt jde sice do prodeje, ale tisíce vzpomínek mi zůstanou,“ prozradil vdovec s tím, že na chalupu sám jezdit nechce.

Společně tam prožili více než třicet let a je mu líto, že se tam již nepodívá. Samotnému se tam dívat do přírody již nechce.

Eva Pilarová a Jan Kolomazník/ Zdroj: youtube.com

Aktuálně se vdovec zabývá vyklízením chalupy a připravuje ji pro nové majitele. Kolomazník prozradil, že se o chalupu už někdo zajímal, ale zatím prodaná není.

Chalupa Evy Pilarové / Zdroj: profimedia.cz

Nemovitost byla Pilarovou pořízena ještě v roce 1968. Manžel herečky říká, že Eva měla chalupu velice ráda a starala se tam i o kapličku, do které se chodila modlit.

Zde Pilarová také slavila své narozeniny, protože v pražském bytě nebylo dost místa pro podobné akce.

Eva Pilarová / Zdroj: youtube.com

Kvůli zdravotním potížím ale v posledních letech na chalupu moc často nejezdila a navštěvoval ji pouze manžel Jan Kolomazník.

PSALI JSME: GABRIELA SOUKALOVÁ UKÁZALA KRÁSNÉ FOTKY S BŘÍŠKEM MĚSÍC PŘED PORODEM: „NEMŮŽU SE DOČKAT, AŽ NA NÁS TEN DROBEČEK VYKOUKNE“

PŘIPOMÍNÁME: ZORKA HEJDOVÁ UKÁZALA FANOUŠKŮM ROZTOMILOU RODINNOU FOTKU: „NA TÝHLE FOTCE JE VŠECHNO“

Share