Eva Burešová odpověděla haterům v novém klipu: „Nikdo si nemůže myslet, že má právo na mě nadávat“

Zpěvačka Eva Burešová a zpěvák a skladatel Václav Noid Bárta opět spolupracovali. Nedávno byl zveřejněn klip s názvem Úsměv Mony Lisy. Hudbu vytvořil Václav Noid Bárta, ale text k písni napsala jeho partnerka Eliška Grabcová. Informuje o tom server Super.cz.

Václav Noid Bárta / Zdroj: youtube.com

Eliška Grabcová jednou si četla, že se některým lidem nelibí, jak se Eva Burešová usmívá. Bylo jí líto, že v sobě mají tolik zloby a napsala text k písni.

Eva Burešová pak tuto píseň nazpívala a hrála v klipu. Nyní si to mohou užít posluchači i diváci, klip byl nedávno zveřejněn.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

„Jsem sice veřejně známá osoba, ale všichni máme nějaké hranice. A nikdo si nemůže myslet, že kvůli tomu, že jsem vidět v televizi, má právo na mě nadávat,“ řekla Eva Burešová pro Super.cz.

Někteří lidé se chovají podobným způsobem, protože je tojednodušší než pochopit sebe. V tomto klipu prý také není žádný střih.

Václav Noid Bárta / Zdroj: youtube.com

Václav Noid Bárta prozradil, že si vymyslel koncept klipu a pak natočil video se svou dcerou Terezou a Eliškou. Udělal to pár dní před natáčením.

Chtěl se natrénovat, aby se pak podařilo natočit na jeden záběr. Video s dcerami poslal zpěvačce, aby viděla, jak by to mělo vypadat.

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

To video ji určitě dojalo, přiznala, že když to viděla, rozplakala se. Chtěla by, aby i toto video bylo zveřejněno, například jako bonusový materiál.

PSALI JSME: DÁMA V MODRÉM: VÉVODKYNĚ KATE V ELEGANTNÍCH ŠATECH ZAZÁŘILA NA KLIMATICKÉM SUMMITU

PŘIPOMÍNÁME: “JÁ JSEM HO DLOUHO NEVIDĚLA”: LUCIE VONDRÁČKOVÁ SE ZNOVU OBJEVILA S PETREM VOJNAREM VE SPOLEČNOSTI

Share