Eva Burešová a Přemek Forejt nedávno oslavili rok vztahu: Zazněla už i první slova o svatbě

Jejich vztah se časem vyvíjí. Herečka a zpěvačka Eva Burešová a její partner šéfkuchař Přemek Forejt nedávno oslavili jeden rok vztahu. Ten den ukázali společné tetování, konkrétně červená srdíčka. Nedávno promluvili i o svatbě. Píše o tom portál Aha!

Eva Burešová / Zdroj: youtube.com

Na začátku pár svůj vztah tajil a až po několika měsících se přiznali, že jsou spolu. Kolik přesně jejich vztah trvá, bylo známo, když prostřednictvím svých sociálních sítí oznámili, že oslavili rok.

Nedávno se také konal křest diáře Evy Burešové, kde byla neustále se svým partnerem. Tam řekla, že jsou spolu už více než rok a už se dobře znají.

Přemek Forejt / Zdroj: youtube.com

Podle ní vědí, co každý z nich od partnera očekává a co chtějí. Proto teď mohou více mluvit o svém osobním životě.

Dokonce poprvé promluvili o svatbě. „Já bych chtěl svatbu v rodinném kruhu,“ řekl Přemek Forejt. Když jsou oba v Praze, bydlí v bytě herečky, který si pronajala a který společně zařizovali.

Eva Burešová a Přemek Forejt / Zdroj: Super.cz

Ale jejich vztah je často na dálku. Eva Burešová pracuje převážně v hlavním městě, zatímco Přemek Forejt působí v Praze a v Olomouci, kde má vlastní restauraci.

PSALI JSME: LEOŠ MAREŠ UKÁZAL SVOU MAMINKOU: MODERÁTOR NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH ZVEŘEJNIL FOTOGRAFIE A DOJAL SPOSTU FANOUŠKŮ

PŘIPOMÍNÁME: TEREZA KOSTKOVÁ MÁ POZITIVNÍ TEST NA KORONAVIRUS: CO BUDE S SHOW STARDANCE TUTO SOBOTU

Share