Astrologové pojmenovali 3 nejchytřejší znamení zvěrokruhu

1. místo – Blíženci

Blíženci / ilustrační foto / Zdroj: hitfm.ua

Čestné první místo právem získávají Blíženci. Jejích patronem je Merkur, planeta inteligence. Právě díky němu mají Blíženci ostrou mysl, uvažují rychlostí světla, všímají si nejmenších detailů a vždy touží po poznání.

Blíženci mají od dětství touhu po vzdělání. Merkur také daroval Blížencům úžasnou paměť, rychlé zachycení materiálu a logiku. Ve většině případů mají Blíženci matematický sklad mysli.

2 místo – Panna

Panna / ilustrační foto/ Zdroj: hitfm.ua

Panny, stejně jako Blíženci, jsou patronovány Merkurem. Silné stránky Panny jsou rozvinutá inteligence, schopnost analyzovat a zaměřit se na nuance. Pannu je těžké uvést v omyl kvůli její praktičnosti a umírněné kritice. Panny se často zabývají vrhají vědou a výzkumy. Navíc mohou být vynikajícími lékaři a zdravotníky.

3 místo – Vodnář

Vodnář / ilustrační foto/ Zdroj: hitfm.ua

Patronem Vodnářů je planety Uran. Od dětství Vodnáři projevují zvídavou mysl. Ostatní je vnímají jako neobvyklé děti, Vodnáře rádi dělají vše podle svého uvážení. Vodnáři se projevují i při těch nejobvyklejších činnostech a vymýšlejí nové způsoby. Většina Vodnářů se dobře vyzná v elektronice, sleduje novinky a miluje vše špičkové. Vodnáři rádi provádějí experimenty vědecké, psychologické a sociální.

PSALI JSME: TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU BUDOU MÍT ŠTĚSTÍ NA KONCI ŘÍJNA 2021

PŘIPOMÍNÁME: ASTROLOGOVÉ POJMENOVALI TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, JEJICHŽ ZÁSTUPKYNĚ NEJSOU STVOŘENI PRO PŘÁTELSTVÍ

Share