„Druhá Celine Dion“: Zpívající žena s čivavou dobývájí americkou scénu

Pam a Casper jsou skutečné americké hvězdy! Podívejte se jaký je to okouzlující duet a jak spolu dobře spolupracují. A je to opravdu úžasné, protože Casper je pes.

Casper/ Zdroj: YouTube

Když se dívka s malým psem objevila na jevišti Amerika got talent, porota byla opravdu překvapená. Co můžete očekávat od křehké dívky a čivavy?

Pam a Casper/ Zdroj: YouTube

Soudci vypadali skepticky a nemůžeme je z toho obviňovat. Pam nebyla zahanbená a začala zpívat Celine Dion „All By Myself“, a jakmile přišel ten hvězdný čas pro psa, Casper začal zpívat.

@thepamquinn

Weekends be like… 😂🤦🏻‍♀️ #neverenough #thegreatestshowman #CompleteMyLook #singingdog #casperandpam #agt #shhh #fyp

♬ original sound – thepamquinn

Bylo to neuvěřitelné. Soudci byli šokováni a nadšeni. Casper ukázal, že nejedná se jen o vytí – jeho hlas byl plný emocí, létal nahoru a dolů, jak to slyšíme u skutečného „dospělého zpěváka“. Publikum vybuchlo potleskem.

Pam a Casper/ Zdroj: YouTube

Byl to okouzlující duet. Nejúžasnější je, že pro Pam a Caspera to byla první hudební soutěž a první skutečně veřejné vystoupení. Musíme říct, že byl to úspěch!

Doposud jejich duo vystupovalo pouze před virtuálním publikem, protože Pam a Casper jsou už hvězdy na Tik-Toku a nyní to zkoušejí i na televizi.

Pam a Casper/ Zdroj: YouTube

Nejúžasnější na tom je, že pes nebyl od narození talentovaný – talent k psu přišel až v dospělosti, po několika letech zkoušek. Všechno je jako mezi lidí, že?

@thepamquinn

Always love us some #britneyspears ❤️ #hitmebaby #singingdog #agt #fyp #funnydog #katespadenyhappydance

♬ original sound – thepamquinn

Když byl Casper ještě štěněte, neměl hlas, ale už rád zpíval. Otevřel ústa a unikly z něj strašné zvuky: skřípání a pískání. Ale jednoho dne, když Pam hrála na kytaru, začal pes zpívat. Jeho vokální part perfektně zapůsobil na majitelku.

Casper/ Zdroj: YouTube

Od té doby, jakmile dívka vytáhla kytaru, už tam byl pes, připravený zpívat. Rozhodli se takto: Pam je sólistka ve verši a refrény jsou pro psa.

@thepamquinn

8 days a week #thebeatles #beatles #singingdog #MOMMOVES #dogmom #duet

♬ original sound – thepamquinn

Je pravda, že si Casper myslí, že si jeho talent zaslouží více než jen část refrénu. Před každým představením mu majitelka musí připomenout, že zpívá jen refrén, „víš, refrén!“. Možná, když dosáhnou skutečné slávy, jejich duet se rozpadne.

Pam a Casper/ Zdroj: YouTube

Casper oznámí, že všechno, čeho dosáhli, je jeho zásluha, protože existuje spousta zpívajících žen a kolik znáte zpěvaček, které zpívají s čivavou? Duo se rozpadne a Casper půjde budovat sólovou kariéru. Všechno je jako ve skutečných rockových kapelách, všechno jako u lidí.

PSALI JSME: MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ UVEDLO, KDE SE OD PONDĚLÍ MŮŽETE NAOČKOVAT BEZ REGISTRACE: VLÁDA TÍM LÁKÁ NOVÉ ZÁJEMCE O VAKCÍNU

PŘIPOMÍNÁME: POSLANCI CHTĚJÍ DÁT DŮCHODCŮM MIMOŘÁDNÝ FINANČNÍ PŘÍSPĚVEK: PROZRADILI, KDE BY SE NA TO MĚLY VZÍT PENÍZE

Share