„Doposud není jasný postup, jak vymáhat očkování“: Jak policisté reagují na nařízení povinného očkování

Nová vyhláška o povinném očkovaní určitých skupin lidí, která bude účinná až na jaře. Vztahovat se to bude třeba i na pracovníky policii, které svůj nesouhlas vyjadřují už teď.

Policie ČR/Zdroj: youtube.com

Některé policisté s návrhem povinného očkování nesouhlasí. O svůj názor budou usilovat. O tom informuje na svých webových stránkách portál novinky.cz.

Policie ČR/Zdroj: youtube.com

Téma povinného očkování zasáhlo i lidí, které do rizikových skupin nepatří. Zároveň ale nejvíc to chtějí řešit občane ČR, které do těchto kategorií patří a dosud se naočkovat nenechali.

Policie ČR/Zdroj: youtube.com

“Budeme usilovat, aby byla zrušena a očkování zůstalo na bázi dobrovolnosti,“ vyjádřil se k případu šéf Nezávislého odborového svazu Policie ČR Tomáš Machovič.

Policie ČR/Zdroj: youtube.com

V blízké budoucnosti podají žalobu, aby vláda se rozhodla, zda je třeba omezovat rozhodnutí lidí. „Doposud není jasný postup, jak vymáhat očkování,“ dodal Machovič.

Policie ČR/Zdroj: youtube.com

Šéf Nezávislého odborového svazu Policie ČR by navíc chtěl dostal informaci, co bude čekat na ty pracovníky policií, které se očkovat pro koronaviru nenechají.

PSALI JSME: VLASTIMIL VÁLEK PROMLUVIL PO SCHŮZCE S MILOŠEM ZEMANEM: „POVINNÉ PLOŠNÉ OČKOVÁNÍ NEPOVAŽUJI ZA SPRÁVNOU CESTU“

ČTĚTE TAKÉ: VLÁDA MA HOTOVOU VYHLÁŠKU O POVINNÉM OČKOVÁNÍ: MINISTR VOJTĚCH TVRDÍ, ŽE JE TO SPRÁVNÝ KROK A NEUHNE

Share