Dominika Gottová promluvila o svém rozčarování a prozradila, proč by zvuková nahrávka jejího tatínka neměla být zveřejněna

Dcera legendárního zpěváka Karla Gotta Dominika moc často mluví s reportéry, ale zúčastnit se natáčení filmu Karel vůbec nechtěla. Před několika dny v televizi se objevila zvuková nahrávka, která byla natočena, když Dominika byla se svým tatínkem.

Dominika Gottová/Zdroj: youtube.com

O tom, že se nezúčastní filmu Karel Dominika prozradila ještě na začátku října, a portálu Aha prozradila, že režisérka filmu Olga Špátová ji natočila bez jejího souhlasu.

Ve filmu Dominika se objevila, ale Česká televize zverejnila zvukovou nahrávku, když Karel byl ve vážném stavu. O tom se dozvěděla i Dominika, kterou tato novinka rozčarovala.

Karel Gott se svými dcerami/Zdroj: youtube.com

“Je jako umanutá, že se nestydí,” řekla režisérce filmu nejstarší dcera Karla Gotta. Podle jejich slov, vůbec nechápe, proč Olga to udělala, protože stav Gotta v té době byl hrozný.

Karel Gott se svými dcerami/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „TEN NEJKRÁSNĚJŠÍ HOLD, JAKÝ MŮŽETE NAŠEMU KARLOVI NAPOSLEDY VZDÁT“: IVANA GOTTOVÁ PROZRADILA, JAKÉ MÁ POCITY PO PREMIÉŘE DOKUMENTU O KARLU GOTTOVI

PŘIPOMÍNÁME: FELIX SLOVÁČEK PROMLUVIL O SVÉM KOLAPSU V AUTĚ: CO SE SE ZNÁMÝM ZPĚVÁKEM STALO

Share