Pavel Liška se rozhodl omluvit klientům Bohemia Energy: lidé to ale nevnímali jednoznačně

Herec Pavel Liška hrál opakovaně v reklamách pro společnost Bohemia Energy. Po krachu, kdy se řada jejich klientů dozvěděla nepříjemné zprávy, mlčel a nic neříkal. Nyní se na svých sociálních sítích rozhodl omluvit, ale lidé to vnímali nejednoznačně. Píše o tom Blesk.cz.

Herec napsal, že ještě před týdnem dostal od Bohemia Energy dopis, že firma přestává podnikat. Přečetl si ho pár minut předtím, než tuto zprávu slyšel z médií.

Pavel Liška / Zdroj: youtube.com

Na začátku nemohl pochopit, co se děje, ale pak si uvědomil, že je to realita. Herec hrál v reklamách pro tuto firmu, spolu s ním tam hrál i Marek Daniel.

Krach společnosti byl pro statisíce Čechů šokující zprávou. Klienti museli řešit problémy, které se jim poté staly. Někteří z nich psali hercům negativní komentáře.

Pavel Liška / Zdroj: youtube.com

Pavel Liška napsal, že měl pocit, že jeho se tato situace týká možná ještě více než běžných zákazníků firmy. Chtěl se k tomu okamžitě vyjádřit, ale byl dezorientovaný a nevěděl, co přesně má napsat.

Nejprve chtěl pochopit, co se přesně stalo, protože nechtěl unáhleně obvinit někoho, kdo by s tím neměl nic společného. Nyní lituje, že se tak stalo, nicméně nemůže nic udělat.

Pavel Liška / Zdroj: youtube.com

I když byl jen hercem, který hrál roli v jejich reklamách, ale uvědomuje si, že mnoho lidí ho vnímá jako člověka, který je s touto společností související. Chápe proto, že mohou mít negativní emoce a být i na něj naštvaní.

Podle svých slov s tím on a jeho kolega Marek Daniel nemohou už nic udělat, ale chtěl by se všem omluvit.

Pavel Liška / Zdroj: youtube.com

V komentářích si někteří lidé stěžovali, že jeho příspěvek byl velký. Jiní napsali, že mu rozumějí a že by se měli omlouvat jiní lidé, ale ne on.

PSALI JSME: MONIKA ABSOLONOVÁ PROMLUVILA, PROČ NENAKUPOVALA OBLEČENÍ V MENŠÍ VELIKOSTI PO HUBNUTÍ, A PROZRADILA, JESTLI JE PŘIPRAVENA NA NOVÝ VZTAH

PŘIPOMÍNÁME: PHILIPP PLEIN OBDIVUJE PRAHU: SVĚTOVÝ NÁVRHÁŘ PŘEDSTAVIL SVOU NOVOU KOLEKCI V HLAVNÍM MĚSTĚ ČESKÉ REPUBLIKY

Share