Dominika Gottová poslala vzkaz mladším sestrám: Co chtěla říct Charlottě a Nelly

Ve čtvrtek 14. července by Karel Gott oslavil 83. narozeniny. Vdova Ivana Gottová ukázala jeho fanouškům snímek z jejich poslední společné dovolené, tehdy odpočívali na Sardinii. Jeho nejstarší dcera Dominika Gottová si také připomíná 83. narozeniny tatínka. Píše o tom server Super.cz.

Dominika nyní žije v Helsinkách, ale občas se vrací do Prahy. Z Finska poslala ale trochu podivný vzkaz. Rozhodla se promluvit nejen o tatínkovi, ale také o svých sourozencích.

Dominika Gottová / Zdroj: youtube.com

Napsala o radostných chvílích, které prožila s otcem. Podle ní byl Karel Gott velmi štědrý a hodný člověk. Dodnes se nesmířila s tím, že její otec opustil tento svět.

Pak ale začala psát o svých dvou mladších sestrách. Dlouho zvažovala, ale pak se rozhodla, že chce obnovit vztah s Charlotte a Nelly. O tom mluvila už dříve v některých rozhovorech.

Charlotte Ella Gottová / Zdroj: Super.cz

„Už nejsou malinké a zcela jistě mají vlastní rozum. Chtěla bych jim říci, jak moc pro mě náš tatínek znamenal,“ napsala Dominika Gottová. Také by se jim ráda omluvila, že někdy nebyla dobrou sestrou.

Pak také mluvila o tom, že má údajného bratra. Ani tentokrát neprozradila podrobnosti a neřekla, odkud informaci má.

Dominika Gottová / Zdroj: youtube.com

Dodala, že každý člověk může mít určité problémy a mohou to být velké problémy. Řekla, že je zvládla a teď už je to jen její minulost.

Psali jsme:„Nejspíš bych přemýšlel o Jižní Americe nebo Austrálii“: Felix Slovachek řekl, proč nevylučuje možnost emigrace z Česka

PSALI JSME: JAK DNES VYPADÁ ANTONIO BANDERAS: PROČ JEHO ČERSTVÉ SNÍMKY TAK ROZČÍLILY FANOUŠKY

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE KŘÍŽKOVÁ UKÁZALA FOTKU SE SYNEM. FANOUŠCI BYLI NADŠENÍ: DAVÍDEK JE CELÝ TÁTA

Share